• Informacje na temat:

  mają wstydu

Artykuły na temat: mają wstydu
 • Aktorka "Barw szczęścia" przekonuje: Kupowanie w sieciówkach to żaden wstyd!

  Jeśli większość waszej garderoby pochodzi z popularnych sieciówek i z tego powodu jest wam trochę wstyd, możecie odetchnąć. Aktorka "Barw szczęścia" w najnowszym wywiadzie przekonuje, że nie ma powodu do wstydu.

 • Anna Mucha wydała książkę: "Wstydu nie ma"

  Anna Mucha zdradziła, że przez 10 lat zastanawiała się, czy w ogóle napisać jej debiutancką książkę "Toskania, że mucha nie siada", która właśnie się ukazała. Nie chciała być postrzegana jako kolejna celebrytka pisząca książkę. Nie miała także zamiaru tytułować się pisarką, bo nią nie jest.

 • ..."Skoro prawdziwi piosenkarze mają opory przed przyznaniem się, że są gejami, a do tego sypią piasek w inicjatywy LGBT, krytykując chociażby marsze czy parady, to uznaliśmy, że sami musimy zostać choć na chwilę piosenkarzami" - mówią Jakub i Dawid. Ich świąteczna piosenka "Pokochaj nas w święta" powoli podbija internet.

 • Recenzja Simple Minds "Big Music": Nic wspólnego ze współczesnością

  "Szkockie niewydarzone U2". Tak zawsze traktowano Simple Minds. Niesłusznie, bo gdyby nie cień irlandzkich kolegów, niejeden by się zachwycał. Jak z tym dziś?

 • „Wstyd mi za was”!

  ...przehulała swoje półroczne kieszonkowe. Poradzi jej, żeby skupiła się na czekającym ją  egzaminie. Młoda Zimińska zareaguje agresją. Wścieknie się, że rodzice ciągle mają jej za złe, że zrobiła sobie...

 • "Strefa nagości" Urszuli Antoniak w kinach od 12 czerwca

  "Strefa nagości" Urszuli Antoniak, zmysłowa opowieść o zauroczeniu i uwodzeniu, wejdzie do kin 12 czerwca.

 • "Pancerni": Wstyd czy duma?

  ...mającego zawsze coś do powiedzenia kaprala Wichury i skromnego, skrytego, ale piekielnie odważnego Tomka Czereśniaka (Wiesław Gołas), który dołączył do załogi "Rudego" po tragicznej śmierci Olgierda...

 • Recenzja Anna Dereszowska i Machina del Tango "Tango Va Banque": Weź różę w zęby

  Anna Dereszowska podjęła się bardzo ambitnego celu. Dodać coś od siebie do historii tanga. Tylko czy to jeszcze jakkolwiek możliwe?

 • Maja Ostaszewska, Magda Mołek i inni bronią strajkujących nauczycieli

  ...godność, ale także o godną edukację naszych dzieci. To również oni mają ogromny wpływ na to, na jakich dorosłych wyrosną nasze dzieci. Na kształtowanie społeczeństwa. Uprawiają piękny, ale trudny...

 • "Diabelska plansza Ouija": Stukostrachy

  Horror "Diabelska plansza Ouija" - próbujący zdyskontować halloweenowy nastrój i reklamujący, sprzedawaną przez firmę Hasbro, spirytystyczną zabawkę - jest produktem w najbardziej oczywistym i obelżywym znaczeniu tego słowa. To film-gadżet, film jak figurka dołączana do zestawu Happy Meal.

Wideo na temat: mają wstydu
 • Ewa Kasprzyk rozżalona. Nie zapłacili jej za pracę!

  Aktorka Ewa Kasprzyk jest zaskoczona zbliżającą się premierą filmu „Kobiety bez wstydu”. Twierdzi, że do dziś nie otrzymała wynagrodzenia za udział w tej produkcji. Obraz Witolda Orzechowskiego ma wejść na ekrany kin 6 maja. "Do dziś mi nie zapłacono za udział w tym filmie, więc się bardzo zdziwiłam, że ten film w ogóle ujrzy światło dzienne. Mogę o tym powiedzieć, bo uważam to za okropną rzecz

 • Jarosław Kuźniar otworzył swoją pierwszą wystawę fotograficzną

  , które ma otworzyć się na ludzi, którzy mają pasję i są w stanie o niej opowiedzieć – mówi Jarosław Kuźniar w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Dyskusje na temat: mają wstydu