• Informacje na temat:

  majątek polskich gwiazd

Artykuły na temat: majątek polskich gwiazd
 • Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale... zawsze lepiej to sprawdzić. Ta zasada świetnie sprawdza się zwłaszcza w świecie show-biznesu. W końcu sporo polskich gwiazd odnalazło szczęście właśnie u boku dość majętnych panów. Zobaczcie, które znane panie mają słabość do mężczyzn z wypchanym portfelem!

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Zarobi majątek na ślubie z Majdanem!

  Tygodnik "Twoje Imperium" zamieścił ranking "najdroższych" polskich gwiazd w 2009 roku. Mimo że Doda jest dopiero na drugim miejscu (po Marku Kondracie) wśród najcenniejszych postaci show-biznesu dla reklamodawców, w tym roku jej cena może gwałtownie wzrosnąć. "Sukces pisany jest Dodzie, jeśli tylko umiejętnie wykorzysta Radosława Majdana. Wszak ubiegłoroczny rozwód z nim tak podgrzał...

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Katarzyna i Zbigniew Niemczyccy: Kolejny syn chce się żenić!

  Radość w rodzinie miliarderów. Na polskich salonach szykuje się wyjątkowy ślub. Zaręczył się średni syn Katarzyny i Zbigniewa Niemczyckich.

 • Edyta Górniak przehulała majątek?

  Wbrew pozorom Edyta Górniak (37 l.), jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd muzycznych, nie opływa w luksusy.

 • Violetta Villas: syn diwy twierdzi, że Elżbieta B. włamała się do domu w Lewinie Kłodzkim!

  Elżbieta B. (55 l.), opiekunka zmarłej pięć lat temu Violetty Villas (†73 l.), nie chce wyprowadzić się z domu gwiazdy w Lewinie Kłodzkim, zwłaszcza że marznąć już tam nie będzie! Syn gwiazdy nie może za wiele zrobić, a posiadłość niszczeje.

 • Majątek senatora Cugowskiego

  W związku z wyborem na senatora Rzeczpospolitej Polskiej Krzysztof Cugowski, wokalista Budki Suflera, był zobowiązany złożyć swoje oświadczenie majątkowe za rok 2004. Wynika z niego, że wbrew pozorom, jedna z gwiazd muzycznej sceny wcale nie zarabia niewyobrażalnych kokosów.

 • Paweł Wawrzecki samotny w Międzyzdrojach. Jego związek przechodzi kryzys?

  Gdy odciskał swoją dłoń w Alei Gwiazd, nie było przy nim bliskich...

 • Cała prawda o "Tańcu z gwiazdami"

  Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" za nami. Było konfetti, porsche, Kryształowa Kula, wygrani i przegrani, kibice, fani, rodziny... Okazało się raz jeszcze, że program wszedł już Polakom w krew. Co ciekawe, wszedł też w krew gwiazdom. Show dawno zaczęło żyć własnym życiem.

Dyskusje na temat: majątek polskich gwiazd