• Informacje na temat:

  majdan ofiary

Artykuły na temat: majdan ofiary
 • Małgorzata Rozenek-Majdan (? l.) jest znana ze swojego zamiłowania do mody. Tym razem jednak coś poszło nie tak.

 • Tomasz Sekielski nie ryzykuje bez potrzeby

  Tomasz Sekielski zdradza , co jest dla niego ważne i czym się kieruje, przygotowując kolejne odcinki programu "Po prostu". Opowiada również o rodzinie i o tym, jak spędzi Boże Narodzenie.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała oskarżenie duchownego! Głos zabrało też wydawnictwo!

  Na odpowiedź Małgorzaty Rozenek-Majdan nie trzeba było czekać. Gwiazda została oskarżona o oszustwo i postanowiła się bronić. Zarzucono jej skłamanie w sprawie książki, która została wydana pod jej nazwiskiem. Okazało się, że to nie ona osobiście zbierała wywiady do publikacji i nieco dodała sobie zasług...

 • Haydamaky czci pamięć bohaterów Majdanu

  Folkowo-rockowa grupa Haydamaky przygotowała specjalny utwór "Drewniane tarcze (Herosi nie umierają)" w hołdzie ofiarom poległym na Majdanie Niepodległości w Kijowie.

 • "Barwy szczęścia": Jan Tomaszewski i Radosław Majdan w serialu!

  Nie lada niespodziankę przygotowali twórcy „Barw szczęścia” dla fanów sportu ze szczególnym uwzględnieniem kibiców piłkarskich: do udziału w serialu zaprosili Jana Tomaszewskiego i Radosława Majdana!

 • Doda była bita?

  Wstrząsające pogłoski o tym, że Dorota Rabczewska (24 l.) była bita przez Radka Majdana (36 l.), mogą niestety okazać się prawdziwe!

 • Małgosia Rozenek padła ofiarą okropnego hejtu! Wytykają jej "pofałdowaną szyję"!

  Małgosia Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (potwierdziła, że ma 40 lat) tego się nie spodziewała...

 • Piosenkarka Rusłana apeluje do Polaków

  Ukraińska piosenkarka Rusłana Łyżyczko zaapelowała w czwartek do UE o nałożenie sankcji na władze w Kijowie, które odpowiadają za użycie przemocy wobec demonstrantów na Majdanie. Podkreśliła, że bez pomocy Zachodu opozycji nie uda się wygrać z władzami.

 • Majdan oskarżony

  Prokuratura w Koszalinie przesłała do sądu akt oskarżenia wobec Radosława Majdana i Piotra Świerczewskiego, popularnego "Świra". Bramkarzowi Polonii Warszawa grozi do 3 lat więzienia, a pomocnikowi za pobicie policjanta - nawet 5. Obaj zostali zatrzymani po lipcowej rozróbie w nadmorskim Mielnie.

 • Taraka podaje rękę Ukrainie

  W sobotę (1 lutego) na głównej scenie na Majdanie w Kijowie odegrany zostanie utwór "Podaj rękę Ukrainie" polsko-ukraińskiej grupy Taraka. Nagrania możecie posłuchać poniżej.

Wideo na temat: majdan ofiary
 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Koszmar z ulicy Wiązów

  Grupa nastolatków jest prześladowana przez Freddy'ego Kruegera - potwornie oszpeconego zabójcę, który poluje na swoje ofiary podczas snu. Dopóki młodzi ludzie czuwają, mogą siebie ochronić. Gdy zasną - nie ma dla nich ratunku? Remake filmowej wersji z 1984 roku.

 • Piła 3D

  Groza jeszcze nigdy nie była tak widowiskowa. Kultowa seria horrorów zyskuje nowy wymiar. Geniusz zbrodni Jigsaw powraca na ekrany kin w 3D. Grupa ludzi, którzy przetrwali mordercze zabawy Jigsawa, szuka wsparcia u guru samopomocy, a przy okazji również niedoszłej ofiary geniusza zbrodni -­- Bobby'ego Dagena. Okazuje się, że skrywa on mroczne sekrety, których ujawnienie doprowadza do nowej fail terroru na niewyobrażalną skalę.