• Informacje na temat:

  majdan po meczu

Artykuły na temat: majdan po meczu
 • Radosław Majdan wylądował w szpitalu! Co się stało?

  Radosław Majdan (46 l.) wylądował w szpitalu! Zdjęciem z karetki podzielił się on i jego żona, Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.). "Moja biedna Pysiula w drodze do szpitala" - napisała celebrytka. Co takiego przydarzyło się jej mężowi? Diagnoza lekarzy może być dramatem dla kogoś, kto tak jak on, uwielbia piłkę nożną...

 • Zachować zimną krew

  - Każda z 16. drużyn pokazała się z najlepszej strony. Świetnie się bawiliśmy. Duża w tym zasługa pana Marcina, którego humor wpływał kojąco na gorącą atmosferę w studiu - mówi o programie "Daniec z gwiazdami" Radosław Majdan.

 • Radosław Majdan spełni marzenie Małgosi? Jednak będzie dziecko?!

  Być może rehabilitacja po niedawnej kontuzji, jakiej doznał Radosław Majdan (46 l.) i relaks w domu zaowocują tym, o czym od dawna marzą?

 • Doda nie daje o sobie zapomnieć

  Powrót Radka Majdana i ich wspólne wakacje na Jamajce, awantura w sprawie wyjazdu do Iraku, a teraz darowizna na renowację kościółka - Doda nie daje o sobie zapomnieć.

 • Tak Radosław Majdan leczy się po kontuzji! Małgosia dba o niego!

  Kilka dni temu Radosław Majdan (46 l.) trafił do szpitala po kontuzji, jakiej doznał podczas meczu piłki nożnej. Teraz Małgosia Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) troskliwie dba o swojego poszkodowanego męża i nieco go rozpieszcza!

 • Doda była bita?

  Wstrząsające pogłoski o tym, że Dorota Rabczewska (24 l.) była bita przez Radka Majdana (36 l.), mogą niestety okazać się prawdziwe!

 • Małgorzata Rozenek-Majdan tak kibicowała Polsce! Co za widoki!

  Na ostatnim meczu Polski z Czarnogórą w eliminacjach do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan (wiek nieznany). Trzeba przyznać, że zrobiła prawdziwą furorę na trybunach!

 • Chajzer żegna się z tańcem

  W ósmym odcinku "Tańca z gwiazdami" pary zatańczyły w rytmie przebojów filmowych. Szczególną uwagę zwrócił Michał Kwiatkowski, a z programem pożegnał się Zygmunt Chazjer.

 • Gosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (wiek nieznany) i Julia Wieniawa (18 l.) dodały wspólne zdjęcie, z wydarzenia na które razem się wybrały. Czyżby kwitła nowa przyjaźń w show-biznesie?

 • Reżyser "Popiełuszki" o polskim jezuicie

  Filmowy dokument o kard. Adamie Kozłowieckim (1911 - 2007) - polskim jezuicie, który 61 lat posługiwał w Zambii - zrealizuje na przypadającą w przyszłym roku 100. rocznicę urodzin misjonarza Rafał Wieczyński - zapowiada fundacja im. kardynała "Serce bez granic".

Zdjęcia na temat: majdan po meczu
Wideo na temat: majdan po meczu
 • Rozenek: Dzięki Euro dowiedziałam się, co to jest reprezentacja Polski

  W studiu TVN24 gościł były piłkarz Radosław Majdan z partnerką Małgorzatą Rozenek. Para opowiedziała o tym, jak przygotowuje się do dzisiejszego meczu, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z Portugalią w ćwierćfinale Euro 2016. Czy prowadząca "Projekt Lady" nadal nie przepada za piłką nożną? "Przez Euro Radosława jest mniej w domu, ale ja też dużo zyskałam, bo się dowiedziałam, co to jest

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Rozenek ma dość Euro!

  Prezenterka nie śledzi piłkarskich zmagań podczas Euro 2016. Gdy Radosław Majdan z jej synami ogląda mecze, gwiazda wychodzi z domu. Prezenterka twierdzi, że chciałaby, aby mistrzostwa skończyły się jak najszybciej.

 • Kraina burz

  Pochodzący z Węgier Szabolcs gra w niemieckim klubie piłkarskim. Nie jest tam szczęśliwy, dlatego po przegranym meczu i kłótni ze swoim przyjacielem Bernardem wraca do rodzinnej wioski. Tam poznaje Árona i stopniowo nawiązuje się między nimi coraz głębsza relacja. Jednak wszystko się zmienia, kiedy niespodziewanie przyjeżdża Bernard.