• Informacje na temat:

  majdan przeszczepił

Artykuły na temat: majdan przeszczepił
 • Majdan chce rzucić piłkę!

  ..."Gdyby pojawiła się propozycja z profesjonalnej agencji mody, chyba bym ją przyjął" - zdradza Radosław Majdan (36 l.) jednemu z magazynów.

Wideo na temat: majdan przeszczepił
 • Doda o Majdanie, Nergalu i nowej płycie

  Podczas imprezy towarzyszącej otwarciu nowego klubu w Krakowie Doda opowiedziała w rozmowie z Interia.tv o swoich wspomnieniach dotyczących tego miasta. Zdradziła także, że Nergal wraca do formy po przeszczepie.

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Bogowie

  Film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (w tej roli Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. "Bogowie" portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

Dyskusje na temat: majdan przeszczepił
 • Re: Prus nie jest już dziewczyną Majdana!

  To ona odeszła gdy sie dowiedziała że Majdan przeszczepił sobie włosy z jaj na głowę, a tak lubiła go po niej głaskac. :) A może RAdek powie co sie działo w hotelu Neptun w Szczecinie kilkanaście lat temu ? Dziwki, wóda i koks tylko że nia ma za to wyroku hehe.