• Informacje na temat:

  majdan sms

Artykuły na temat: majdan sms
 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan odpowiada Wojewódzkiemu

  Konkubina Wojewódzkiego stała się powodem ostrej wywiany zdań między Małgorzatą Kostrzewską-Bukaczewską-Rozenek-Majdan (w wieku Kaczoruk), a "królem TVN". Zaczęła oczywiście Małgośka, która na(...). To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji" - komentowała Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan. Na odpowiedź Wojewódzkiego nie trzeba było długo czekać. Showman w mediach...

 • Doda w INTERIA.PL!

  Prywatne życie Dody, liderki grupy Virgin, i jej męża Radosława Majdana, znanego bramkarza Wisły Kraków, możecie poznać dzięki naszemu specjalnemu serwisowi "Sekrety Dody i Radka" . Znajdują się w nim m.in. zdjęcia i filmy z domowego archiwum kontrowersyjnej wokalistki.

 • Małgorzata Rozenek i Radek Majdan mają problem z Dodą?

  ..."Rewia" donosi, że była żona Radka Majdana (43 l.) wciąż jest obecna w jego życiu i to nie z jego woli!

 • "Testosteron" najlepszym teledyskiem

  Teledysk do piosenki "Testosteron" Kayah zdobył Grand Prix zakończonego w niedzielę, 5 października, w Gdańsku, XII Festiwalu Wideoklipów Yach Film 2003. Realizatorami wideoklipu są Jarosław Szoda i Bolesław Pawica. Po raz pierwszy o wyborze najlepszego polskiego teledysku przesądziły SMS-y wysyłane przez widzów.

 • Sylwia Majdan uspokaja Rozenek: Nie bój się! Nie odbiję ci Radka!

  ..."Perfekcyjna" nie ma lekko. Radek Majdan to w końcu piękny i wysportowany mężczyzna, któremu niewiele kobiet potrafi się oprzeć. Strach Małgorzaty, że któraś z pań zechce jej go odbić, jest więc uzasadniony. Tym bardziej, że na nowo zaczęły kręcić się wokół niego jego byłe żony! Doda lubuje się ponoć w wysyłaniu sms-ów do Radka, które nie tak dawno Małgorzata przechwyciła. Gdyby tego było...

 • Doda zawsze wierna Radkowi

  Wbrew zapewnieniom Dody o trwałości związku z Radkiem Majdanem, znajomi kontrowersyjnej piosenkarki mają inne zdanie na ten temat.

 • Doda biła Majdana?

  Prokuratura zajmuje się już sprawą Jakuba Majocha, byłego menedżera Dody, który z ciężkimi obrażeniami głowy trafił na początku maja do szpitala, oskarżając skandalistkę o pobicie. Czy ta w przeszłości biła także swojego męża, Radka Majdana?

 • Yach Film: Nominacje

  9 października w Centrum św. Jana w Gdańsku wręczone zostaną nagrody za najlepszy polski teledysk. Festiwal Polskich Wideoklipów "Yach Film" odbędzie się po raz 13. Do zasadniczej części Festiwalu - konkursu polskich teledysków - zgłoszono rekordową liczbę prac (ponad 220!). Po raz pierwszy pojawiła się kategoria Anty-Yach dla "najbardziej obciachowego" teledysku roku.

 • Majdan ujawnia prawdę o Dodzie

  W dniu, w którym Radosław Majdan obchodził urodziny i promował książkę, jego była żona, Doda, pobiła swego menedżera. Czy to przypadek?

 • Małgorzata Rozenek ma obsesję. Radek ją zdradza?

  Radek Majdan znów jest na topie jako działacz klubu Polonia. Często podróżuje służbowo, spotyka piękne kobiety. Małgosia jest pełna obaw.

Wideo na temat: majdan sms
 • Małgorzata Rozenek-Majdan szczęśliwa. "Nie śmiałam się chwalić"

  "Nie śmiałam się chwalić tą korespondencją" - tak o sms-ach od Kasi Nosowskiej mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan. Okazuje się, że wokalistka postanowiła wyrazić swoje wsparcie dla Gosi. Zrobiła to za pośrednictwem właśnie wiadomości tekstowych. "My się nie znamy, można byłoby sądzić, że jesteśmy z różnych światów, jednak pani Kasia postanowiła napisać kilka miłych słów " - cieszyła się Rozenek

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...