• Informacje na temat:

  majdan świerczewski

Artykuły na temat: majdan świerczewski
 • Majdan i Świerczewski drwią z policjantów

  Radosław Majdan (35 l.) i Piotr Świerczewski (36 l.) pojawili się na planie teledysku zespołu Red i Spinacze, gdzie przebrani w policyjne mundury, stroili głupie miny - donosi "Fakt". "To skandal, bo pod koniec lipca obaj sportowcy wdali się w bójkę właśnie z policjantami. Po całym zdarzeniu zostali zatrzymani w areszcie. Majdan miał we krwi 1,5 promila alkoholu, a Piotr Świerczewski odmówił...

 • Majdan i Świerczewski policjantami!

  Raperzy Red i Spinache zaprosili do nowego teledysku duetu piłkarzy Radosława Majdana i Piotra Świerczewskiego.

 • Majdan skończył 40 lat!

  Radek Majdan - były bramkarz i mąż Dody, obecnie trener, w latach 2006-2009 radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej, komentator sportowy, model - 10 maja świętował swoje czterdzieste urodziny.

 • Duet Red & Spinache powraca: "Podpalamy noc"

  Po sześciu latach przerwy, w październiku 2012 roku, Red & Spinache spotkali się ponownie w studiu nagraniowym. Solowe doświadczenia oraz ich udział w różnych projektach muzycznych zaowocowały pomysłami na nowe, wspólne brzmienia.

 • Piłkarze Polonii Warszawa - Radosław Majdan i Piotr Świerczewski, zatrzymani przez policję w Mielnie w Zachodniopomorskiem, zostali zawieszeni w prawach zawodników - poinformował stołeczny klub. Grozi im 10 lat więzienia...

 • "Wspólny lot" z Wojewódzkim

  Michał Figurski, który doczekał się własnego programu telewizyjnego "Jazda Figurowa", nie boi się porównań do Kuby Wojewódzkiego. Z nim prowadzi program radio wy i jak twierdzi Figurski, mają wspólne poczucie humoru, "wspólny lot".

 • Majdan oskarżony

  Prokuratura w Koszalinie przesłała do sądu akt oskarżenia wobec Radosława Majdana i Piotra Świerczewskiego, popularnego "Świra". Bramkarzowi Polonii Warszawa grozi do 3 lat więzienia, a pomocnikowi za pobicie policjanta - nawet 5. Obaj zostali zatrzymani po lipcowej rozróbie w nadmorskim Mielnie.

 • Koniec Red & Spinache

  "Nic nie może przecież wiecznie trwać, a Red i Spinache nie mogą dłużej razem grać..." - lekko zmodyfikowanym wersem z utworu "Nic nie może wiecznie trwać" Anny Jantar z fanami żegnają się Red & Spinache.

 • Majdan zatrzymany

  Były bramkarz reprezentacji Polski został zatrzymany pod zarzutem znieważenia i napaści na funkcjonariuszy - donosi jedna z agencji informacyjnych. Policja zatrzymała również Piotra Świerczewskiego.

 • Majdan zmienia mieszkanie

  Radek Majdan za dwa miesiące wprowadzi się do swojego nowego mieszkania w centrum Warszawy. Czy zamieszka tam z polską Angeliną Jolie, Agnieszką Orzechowską?

Wideo na temat: majdan świerczewski
 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...