• Informacje na temat:

  majdan świerczewski mielno

Artykuły na temat: majdan świerczewski mielno
 • Majdan skończył 40 lat!

  Radek Majdan - były bramkarz i mąż Dody, obecnie trener, w latach 2006-2009 radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej, komentator sportowy, model - 10 maja świętował swoje czterdzieste urodziny.

 • Piłkarze Polonii Warszawa - Radosław Majdan i Piotr Świerczewski, zatrzymani przez policję w Mielnie w Zachodniopomorskiem, zostali zawieszeni w prawach zawodników - poinformował stołeczny klub. Grozi im 10 lat więzienia...

 • Majdan oskarżony

  Prokuratura w Koszalinie przesłała do sądu akt oskarżenia wobec Radosława Majdana i Piotra Świerczewskiego, popularnego "Świra". Bramkarzowi Polonii Warszawa grozi do 3 lat więzienia, a pomocnikowi za pobicie policjanta - nawet 5. Obaj zostali zatrzymani po lipcowej rozróbie w nadmorskim Mielnie.

 • Majdan zatrzymany

  Były bramkarz reprezentacji Polski został zatrzymany pod zarzutem znieważenia i napaści na funkcjonariuszy - donosi jedna z agencji informacyjnych. Policja zatrzymała również Piotra Świerczewskiego.

 • Majdan przed sądem

  Przed Sądem Rejonowym w Koszalinie (Zachodniopomorskie) ruszył proces piłkarzy - Radosława Majdana, Piotra Świerczewskiego i Jarosława Chwastka - oskarżonych o napaść na policjantów.

Wideo na temat: majdan świerczewski mielno
 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...