• Informacje na temat:

  majewski parodiuje

Artykuły na temat: majewski parodiuje
 • Jak Szymon Majewski stał się kobietą

  Fani serial u "Magda M.20 lat później" nie będą mogli już śledzić dalszych losów parodiowanej przez Szymona Majewskiego (40 l.) bohaterki. Naczelny żartowniś Polski uchylił jednak rąbka tajemnicy, jak z mężczyzny stał się kobietą.

 • "Filiżanka": Szymon Majewski parodiuje Michała Wiśniewskiego

  Szymon Majewski nagrał parodię "najgorszej piosenki roku" - "Filiżanki" Michała Wiśniewskiego.

 • "Szymon Majewski Show" znika z ramówki

  Program Szymona Majewskiego nie pojawi się w jesiennej ramówce TVN-u. Showman jako Mike Szymański będzie kierował od podstaw swoją telewizją...

 • Szymon Majewski parodiuje PO

  "Hasła nie chciało nam się wymyślić. Ale i tak jesteśmy zaj...ści" - tak kończy się parodia spotu wyborczego Platformy Obywatelskiej.

 • Kwaśniewska nie umie śmiać się z siebie

  W programie "Szymon Majewski Show" zagościła Jolanta Kwaśniewska. Postać pani prezydentowej parodiuje w cyklu "Rozmowy w tłoku" aktorka Jolanta Wilk. Kwaśniewska nie może znieść, że ludzie się z niej śmieją.

 • Szymon Majewski parodiuje "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej

  "Mopowanie" to najnowsze dzieło Szymona Majewskiego, który od jakiegoś czasu próbuje komentować najpopularniejsze hity internetu.

 • Spełniona przyjaciółka

  Katarzyna Kwiatkowska w "Rozmowach w tłoku" od sześciu lat brawurowo parodiuje polskie gwiazdy. Teraz swój talent udowadnia grając w serialach i filmach. Widzieliśmy ja już w "Hotel 52", teraz zobaczymy w serialu "Aida".

 • Szymon Majewski: Będę Lodzią

  "Szymon Majewski Show" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych rozrywkowych programów ostatnich lat. Jego gospodarz znany jest z tego, że wyśmiewa i parodiuje znanych celebrytów oraz polityków. Czego możemy oczekiwać w jesiennych odcinkach?

 • Kwiatkowska nienawidzi własnego ojca?

  Katarzyna Kwiatkowska (34 l.), której popularność przyniosło parodiowanie m.in. Dody i Krystyny Jandy w programie Szymona Majewskiego ma wiele żalu do własnego ojca...

 • Koniec programu Majewskiego?!

  Okazuje się, że gruntowna przebudowa "Tańca z gwiazdami" to nie są jedyne poważne zmiany w jesiennej ramówce TVN. Po sześciu latach znika program "Szymon Majewski Show".

Wideo na temat: majewski parodiuje
 • Szymon Majewski parodiuje Urbańską. "Mopowanie"

  Szymon Majewski od pewnego czasu próbuje bawić, niestety, z marnym skutkiem. Ostatnio wziął na warsztat klip Nataszy Urbańskiej do piosenki "Rolowanie" i, wycierając posadzkę włosami, próbował naśladować pląsy tancerki. Efekt oceńcie sami...

 • Młyn i Krzyż

  "Młyn i Krzyż", to tytuł książki poświęconej obrazowi Petera Bruegela, Droga na Kalwarię. Napisał ją Michael Gibson, wieloletni krytyk sztuki w "Herald Tribune" i światowej sławy ekspert malarstwa flamandzkiego. Mieszkający w Paryżu Amerykanin zobaczył w paryskim kinie film "Angelus" Lecha Majewskiego, po czym odszukał rezysera i zaprosił do siebie, by wspólnie skonstruować scenariusz nowego filmu. Film, osadzony w roku 1564 - tym samym, w którym Bruegel namalował swoje arcydzieło - splata...

 • Szymon Majewski parodiuje atak na Wojewódzkiego!

  Szymon Majewski od dłuższego czasu próbuje zakręcić się w jakiejś telewizji. Na razie bezskutecznie! Pozostaje mu jedynie kręcenie "śmiesznych" filmików, które umieszcza na swoim kanale na Youtubie. Tym razem postanowił sparodiować głośny atak na Kubę Wojewódzkiego, którego w telewizji trzyma się akurat mocno. Bawią Was jeszcze żarty Majewskiego?

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...