• Informacje na temat:

  majewski show koniec programu

Artykuły na temat: majewski show koniec programu
 • Kuba Wojewódzki: Takiego "dramatu" w jego programie jeszcze nie było! Zaprosił Deynn i Majewskiego!

  Nowy sezon swojego show Kuba Wojewódzki zaczął w wyjątkowo żenującym stylu...

 • Zaręczyny podczas spektaklu "One Mąż Show"

  Podczas sylwestrowego spektaklu "One Mąż Show" Szymona Majewskiego dwoje widzów zaręczyło się. W przeciwieństwie do przyszłej panny młodej showman wiedział o planowanych oświadczynach i pomagał w ich organizacji. Przyznał, że kosztowało go to trochę nerwów, bał się bowiem, że dziewczyna może odmówić.

 • Co dalej z Majewskim?

  Szymon Majewski skończył 45 lat i zapisał się na boks. Oddaje się pasji czy odreagowuje stres, gdy ważą się losy jego kariery?

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • Majewski wyrzucony z TVN

  Jak nieoficjalnie dowiedział się jeden z tabloidów, dni Szymona Majewskiego (45 l.) w stacji są policzone.

 • Nowe role Marcina Prokopa

  Fani Marcina Prokopa mogli śmiać się z błyskawicznych puent i ciętych ripost swojego ulubieńca w "Mam talent!", jednak program ma szansę powrócić na antenę dopiero jesienią. Mimo to, ta wiosna będzie należała do niego!

 • Żona Kamila Durczoka o Dereszowskiej: Dla mnie to nie jest aktorka!

  Roast Kuby Wojewódzkiego wywołał sporo zamieszania w show-biznesie. Najpierw odniósł się do niego Kamil Durczok (47 l.), podkreślając, że "tylko kaleka intelektualny mógł pozwolić na emisję tego gów**", teraz głos zabrała także małżonka dziennikarza.

 • Koniec programu Majewskiego?!

  Okazuje się, że gruntowna przebudowa "Tańca z gwiazdami" to nie są jedyne poważne zmiany w jesiennej ramówce TVN. Po sześciu latach znika program "Szymon Majewski Show".

 • Grzegorz Wilk ma poważny problem ze słuchem!

  Wokalistę mogliśmy podziwiać w takich programach, jak "Jaka to melodia" czy "Szymon Majewski Show". Jest także m.in. laureatem "Szansy na sukces". Do tej pory pozostawał jednak raczej w cieniu. Obecnie występuje w hitowym programie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". W ostatnim odcinku wcielił się w wokalistę U2, wyśpiewując sobie najlepsze noty. Podczas przemówienia na koniec programu...

 • Szymon Majewski jako Mike Szymański

  Szymon Majewski od września w nowym wcieleniu - tym razem jako redaktor Mike Szymański.

Wideo na temat: majewski show koniec programu
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...