• Informacje na temat:

  majewski sławomir syn

Artykuły na temat: majewski sławomir syn
 • M jak miłość

  ...budowę prowadzoną w Grabinie przez Starskiego. Gruszyńską i Adama na nowo łączy namiętność. Janek uparcie odmawia rozmowy ze swoją biologiczną matką. Sobańska wyznaje w końcu synowi, że nie próbowała(...) (Krystyna), Iga Krefft (Ula), Sławomir Holland (Staszek), Gabriela Raczyńska (Basia, córka Ali), Marcjanna Lelek (Natalia), Krystian Domagała (Mateusz)

 • M jak miłość

  Puchała Aktorzy: Kacper Kuszewski (Marek), Iga Krefft (Ula), Sławomir Holland (Staszek), Gabriela Raczyńska (Basia, córka Ali), Marcjanna Lelek (Natalia), Jakub Jankiewicz (Antek), Olga Frycz (Ala...

 • Serialowy przewodnik

  ..., zostaje przyjęty nowy członek. Nikt nie wie, że to porucznik Sławomir Borewicz. odc.2 Podczas napadu na bank zostaje skradziony m.in. naszyjnik z brylantem. Prowadzący śledztwo porucznik Borewicz(...) ofiara miała powiązania ze złodziejskim gangiem. odc.4 Szantażysta żąda trzystu tysięcy złotych od znanego reżysera. W kręgu podejrzanych są kochanka filmowca, jego córka i syn oraz kasjerka PKO...

 • W poszukiwaniu korzeni...

  ...uważał za swoją siostrę, okazała się jego matką, a Urszula (Sławomira Łozińska), wychowująca go jako matka - babką. Wbrew pozorom, ta historia nie jest znów tak wcale wydumana, bo ja sam znam dwie(...) w konfrontacji z uświadomionym synem. A będzie szukał kontaktu z ojcem? - Jak najbardziej! Wydaje mi się naturalne, że człowiek chce poznać swoje korzenie, toteż Igor nie spocznie, póki nie rozwiąże...

 • Na planie serialu "Julia"

  ..., syn właściciela kliniki piękności, lekkoduch i wieczny Piotruś Pan (Michał Lewandowski). Z czasem Julia pozna ludzi, którzy ją zafascynują, ale i zadziwią. Zderzenie świeżości, naiwności ze(...) mi się wyjątkowo. Gra ją Aldona Jankowska, którą podziwiałam u Szymona Majewskiego. Kiedy na horyzoncie pojawia się piękna Julia, misterny plan Moniki, niestety, zaczyna popadać w ruinę&" - mówi Marta...

 • Kraków: Rozdano Smoki i Lajkoniki

  We wtorek wieczorem 28 maja, zakończył się 42. Krakowski Festiwal Filmowy. Grand Prix - Złotego Smoka - w konkursie międzynarodowym zdobył irański film "Parnian". W konkursie ogólnopolskim zwyciężył film "Himilsbach - prawdy, bujdy, czarne dziury". Pracom jury przewodniczyli Agnieszka Holland (konkurs międzynarodowy) i Sławomir Idziak (konkurs ogólnopolski).

 • Czemu musi źle mówić po polsku?

  Z jej bohaterką wiele ją łączy. - Tak jak Sara interesuję się jogą i nie jem mięsa - mówi Dominika Kimaty, która egzotyczną urodę zawdzięcza tacie pochodzącemu z Tanzanii.

 • "Julia" zastąpi "Prosto w serce"

  W Krakowie trwają zdjęcia do telenoweli "Julia". Serial, który w styczniu zadebiutuje na antenie TVN liczyć będzie 195 odcinków, a w ramówce zastąpi inną produkcję "Prosto w serce".

 • Namiętne kobiety, zdesperowani mężczyźni

  Prawie z dwuletnim opóźnieniem wchodzi na nasze ekrany film Briana De Palmy "Namiętność". Inne piątkowe premiery - wśród których znalazły się m.in. dramat science-ficton "Snowpiercer: Arka przyszłości", thriller "Locke" oraz horror "13 grzechów" - nie musiały aż tyle czekać, żeby zadebiutować w polskich kinach.

 • Film polski 2011 - premiery oraz nowe produkcje

  Rozpoczęcie prac nad filmami "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego oraz premiery "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana i "Czarnego czwartku" Antoniego Krauzego są wśród najważniejszych wydarzeń w kinie polskim w 2011 roku.

Wideo na temat: majewski sławomir syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...