• Informacje na temat:

  majka jeżowska syn

Artykuły na temat: majka jeżowska syn
 • Majka Jeżowska: Wiele lat żyła w błędzie

  Od połowy 2015 r., czyli od czasu, gdy po 20 latach rozpadł się jej związek z Dariuszem Staśkiewiczem, Majka Jeżowska (57 l.) wiedzie żywot singielki. Ale nie czuje się samotna. Jest bowiem ktoś, kto(...) Komanem, byłym mężem Krystyny Prońko, było porażką. Mężczyzna okazał się bowiem tyranem, nie wahającym się posunąć do rękoczynów. Majka miała wtedy zaledwie dwadzieścia lat i zwyczajnie wstydziła...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Majka Jeżowska (56 l.) w końcu dojrzała do tego, by żyć po swojemu. Do tego w pojedynkę! - Na szczęście nigdy nie jest za późno - mówi.

 • Świąteczna piosenka napisana... latem

  "Chcę z Tobą spędzić święta" to świąteczna piosenka Majki Jeżowskiej i grupy De Mono. Teledysk do tego nagrania możecie zobaczyć tylko w INTERIA.PL.

 • Majka Jeżowska jeszcze nigdy o tym nie mówiła tak otwarcie!

  Majka Jeżowska (55 l.) rzadko była w domu. Mały Wojtek tęsknił za mamą i miał do niej trochę żalu, że nie poświęcała mu zbyt wiele czasu.

 • Majka Jeżowska dała czadu na weselu!

  Majka Jeżowska (56 l.) dała czadu na greckim weselu, na które została zaproszona przez swoją przyjaciółkę!

 • Majka Jeżowska za miłość do Janusza Komana omal nie zapłaciła utratą głosu...

 • Majka Jeżowska rozstała się z partnerem?!

  Tygodnik "Rewia" donosi o poważnym kryzysie w związku Majki Jeżowskiej (55 l.) i jej ukochanego Dariusza!

 • Krystyna Prońko i Majka Jeżowska: obie kochały jednego mężczyznę. Nie był wart żadnej z nich

  Opole, rok 1986. Krystyna Prońko wychodzi na scenę.  "Przyjaciółko mego serca wróć" - płyną z jej ust słowa przeboju "On nie kochał nas".  Towarzyszy jej Majka Jeżowska.  "On nie jest wart, by przez(...) w Katowicach.  Jedną z jej studentek była młodsza od niej o 13 lat Majka Jeżowska.  Zaprzyjaźniły się. Dziewczyna zaczęła bywać w domu swojej profesorki. Tam poznała Janusza. Imponował jej - był starszy...

 • Jeżowska o życiu z "brutalem"

  Majka Jeżowska ma za sobą małżeństwo z damskim bokserem. Miała dwadzieścia lat, była zakochana. Refleksja przyszła, kiedy brutalnie pobita wylądowała w szpitalu z wylewem do strun głosowych.

Wideo na temat: majka jeżowska syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...