• Informacje na temat:

  majka - pierwsza miłość

Artykuły na temat: majka - pierwsza miłość
 • Pierwsza miłość

  Marysia zdobyła pieniądze dla Melki. Dziewczyna idzie do Krystiana oddać swój dług. Czy dzięki temu Majka pogodzi się z Michałem? Artur musi przygotować...

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Pierwsza miłość

  Ola wraca do Wrocławia. Zamierza przyjąć się do pracy u Kingi jako instruktorka jogi. Tymczasem Majka zaczyna intensywne ćwiczenia pod okiem Arcziego....

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Pierwsza miłość

  Marysia odkrywa, że Michał przelał sporą sumę pieniędzy na konto Ewy. Tymczasem Hubert chce się upewnić, że Majka nic już do niego nie czuje. Prosi, by...

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Pierwsza miłość

  Beata ma okazję, by zagrać w filmie u boku Lwa. Jej obecność na planie filmowym sprawia, że między aktorami dochodzi do bójki. Lew przyznaje się do swoich grzechów z młodości. W mieszkaniu Marysi zjawia się jej dawna miłość _ Hubert Schultz. Majka postanawia spotkać się z nim w "Barbarianie". Na imprezie, którą Kaśka organizuje na cześć Radka, Sabina uświadamia sobie, jak bardzo jest samotna.

 • Majka popularniejsza niż BrzydUla

  Widzowie obejrzeli już 100 odcinków serialu "Majka" . Produkcja cieszy się większą oglądalnością niż jej poprzedniczka - "BrzydUla" .

 • Pierwsza miłość

  Radek znajduje dowody przeczące twierdzeniom Teda, że Jowita dobrowolnie uciekła. Wspólnie z Błażejem i Stanisławem rozpoczynają własne śledztwo. Pragnąc uwolnić się od swego oprawcy, Ewa szuka schronienia u Michała. Ku jej zaskoczeniu pomocną dłoń okaże jej Majka. Lew z pomocą Beaty przygotowuje się do swojej nowej roli w filmie. Dziewczyna jest zazdrosna o miłosne sceny z jego udziałem.

 • "Majka" przegrała z "BrzydUlą"

  Zakończyła się emisja serialu "Majka". Według danych firmy Nielsen Audience Measurement, produkcja cieszyła się jednak mniejszą oglądalnością niż jej poprzednik - "BrzydUla".

Zdjęcia na temat: majka - pierwsza miłość
Wideo na temat: majka - pierwsza miłość
 • "Pierwsza miłość": Powrót Huberta!

  Jakiś czas temu wyjechał, teraz ponownie staje w progu mieszkania Marysi. Czy Majka zdecyduje się na spotkanie z dawną miłością? Czy jej ślub z Michałem będzie zagrożony? Szczegóły w finałowych odcinkach „Pierwszej miłości”, a w roli Huberta – Michał Czernecki.

Dyskusje na temat: majka - pierwsza miłość