• Informacje na temat:

  majkowska

Artykuły na temat: majkowska
 • Justyna Majkowska została mamą! To dlatego wycofała się z mediów!

  Justyna Majkowska (40 l.) z momentem odejścia z zespołu Ich Troje straciła na swojej popularności. Ostatnio jednak całkowicie zniknęła z show-biznesu i w końcu wiadomo, dlaczego tak się stało!

 • Ich Troje: Majkowska debiutuje solo

  Justyna Majkowska, była wokalistka grupy Ich Troje, wyda na początku kwietnia solową płytę. Na razie nakręciła teledysk do promującego ten album utworu "Nie czekam na cud".

 • Michał Wiśniewski namawia Justynę Majkowską, by wróciła do Ich Troje! Zgodzi się?

  Justyna Majkowska (38 l.) przed laty odnosiła wielkie sukcesy wraz z grupą Ich Troje. Z własnej woli odeszła z zespołu, ale nie żałuje tej decyzji. Do tej pory do zmiany zdania i powrotu namawia ją Michał Wiśniewski (43 l.), lecz ona pozostaje nieugięta.

 • Justyna Majkowska o Ich Troje

  "Ich Troje to zamknięty etap w moim życiu" - mówi Justyna Majkowska. W wywiadzie dla dwutygodnika "Na Żywo" była wokalistka najpopularniejszej grupy w Polsce opowiada o dwóch latach bycia w zespole i o planach na przyszłość. Sporo mówi też o liderze Ich Troje, Michale Wiśniewskim.

 • Michał Wiśniewski potwierdza: Kolejne dziecko w drodze!

  Michał Wiśniewski (44 l.) zdradził jednemu z tygodników, że Justyna Majkowska (39 l.), niegdyś piosenkarka zespołu Ich Troje, niebawem po raz drugi zostanie mamą.

 • Była wokalistka Ich Troje solo

  Justyna Majkowska, która występowała w Ich Troje, gdy zespół odnosił największe sukcesy, w listopadzie wyda swój solowy album zatytułowany "Zakochana od jutra".

 • Doda: Błażej lepszy od Nergala?

  Przystojny choreograf, widziany z piosenkarką podczas czułych scen na warszawskim Okęciu, naprawdę się zaangażował. Choć po rozstaniu Majkowska zarzucała mu, że chciał jedynie dzięki niej trafić na salony, nie wiadomo, ile w tym prawdy. "Do związku z Dodą Błażej podchodzi bardzo poważnie" - zapewniał "Na żywo" znajomy tancerza. To Doda jest podobno tą, która traktuje ich związek z dystansem...

 • Ich Troje we dwóch

  Wszystko wskazuje na to, że zespół Ich Troje znowu zostanie bez wokalistki. Justyna Majkowska postanowiła ostatecznie opuścić Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwę. Chce bowiem zająć się terapią dzieci upośledzonych.

 • Michał Wiśniewski był bardzo zaskoczony, gdy zobaczył swoją córkę!

  Majkowska (38 l.), przed laty wokalistka Ich Troje, a na co dzień tłumaczka na język migowy.  - Jak często prosimy o pomoc, krzycząc, choć nie wydobywamy z siebie najmniejszego dźwięku? Justyna...

 • Dzień z Ich Troje w VIVA Polska

  Wspaniałą niespodziankę dla wszystkich wielbicieli grupy Ich Troje przygotowała stacja telewizyjna VIVA Polska. 14 lipca Justyna Majkowska, Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa będą głównymi bohaterami większości programów prezentowanych tego dnia na antenie.

Zdjęcia na temat: majkowska