• Informacje na temat:

  majówka

Artykuły na temat: majówka
 • Majówka 2019: Natalia Siwiec w bikini. Modelka kusi zgrabnym ciałem na Seszelach

  Natalia Siwiec (35 l.) już rozpoczęła majówkę - modelka wraz z bliskimi wybrała się do ciepłych krajów.

 • Emir Kusturica wystąpi we Wrocławiu

  Słynny reżyser Emir Kusturica (autor m.in. "Arizona Dream", "Underground") z zespołem No Smoking Orchestra 2 maja zagra podczas festiwalu 3 - Majówka we Wrocławiu.

 • Tabloid o majówce Warnke i Stramowskiego: Nuuuuda. Jurny aktor moczył kija w jeziorze

  Kasia Warnke (41 l.) i Piotr Stramowski (30 l.) spędzają majowy weekend na działce, co dziennikarzy jednego z tabloidów mocno... niepokoi.

 • Kogo przeklnie Zbigniew Zamachowski?

  Atrakcją pierwszego dnia festiwalu w Opolu będzie koncert z okazji setnych urodzin Jeremiego Przybory. Z jego twórczością zmierzy się plejada gwiazd, w tym Zbigniew Zamachowski. W duecie z Joanną Kołaczkowską zaśpiewa utwór "Przeklnę cię".

 • Jarosław Bieniuk spędził majówkę z uroczą blondynką!

  Jarosław Bieniuk (36 l.) jest szczęśliwy, że w trudnym czasie może liczyć na wsparcie Martyny. Jego znajomi twierdzą, że dzięki niej wreszcie się uśmiecha!

 • Rockowa majówka w Londynie

  Grupy Starsailor i Franz Ferdinand są wśród gwiazd całodobowego maratonu koncertowego, który wystartuje 1 maja w Londynie. Imprezy odbywać się będą w różnych miejscach, zaś wstęp na większość z nich będzie darmowy.

 • Włoska majówka Muchy

  Aktorka (31 l.) wreszcie miała okazję poznać rodzinę ukochanego.

 • Kraków: "Majówka za złotówkę"

  W najbliższy weekend (10-11 maja) krakowskie Centrum Filmowe Graffiti serdecznie zaprasza na Wielką Wiosenną Wyprzedaż filmową pod hasłem "Majówka za złotówkę", która odbędzie się w kinie "Atlantic" w Krakowie w godzinach od 13 do 18. Podczas imprezy będzie można kupić plakaty filmowe z ostatnich 15 lat, katalogi z różnych przeglądów, prasę filmową z ostatnich 40 lat i inne bardzo fajne filmowe

 • Aneta Zając nie jest już samotna. Majówkę spędza z...

  W życiu Anety Zając (32 l.) robi się coraz pogodniej. Aktorka typowana jest do wygranej w "Tańcu z gwiazdami". Swoje szczęście dzieli z tancerzem, który nie kryje fascynacji jej osobą.

 • Co polskie gwiazdy robią w majówkę?

  Kayah, Reni Jusis, Dawid Podsiadło, Rafał Brzozowski, Paweł Golec z Golec uOrkiestra oraz Mietek Szcześniak ujawniają plany na długi majowy weekend.

Wideo na temat: majówka
 • Piszczałka: Nie jestem w związku. Nie szukam miłości na siłę

  Celebrytka i uczestniczka "Top Model" przyznaje, że jej serce jest teraz wolne. Nie zamyka się jednak na miłość, choć nie ukrywa, że czasem doba jest dla niej za krótka, by pogodzić ze sobą wszystkie obowiązki zawodowe i jeszcze znaleźć czas dla bliskiej osoby. Ania Piszczała zdradziła za to, że na majówkę wybiera się w góry. Chce trochę odpocząć, zresetować umysł i zebrać siły do pisania pracy licencjackiej. Z niecierpliwością czeka też na udział w ważnym projekcie filmowym, o którym na...

Dyskusje na temat: majówka