• Informacje na temat:

  majstrak joanna aktorka

Artykuły na temat: majstrak joanna aktorka
 • Joanna Majstrak pokazała gorące zdjęcia! Co na to jej fani?!

  Joanna Majstrak (30 l.) może pochwalić się niecodziennym typem urody i nie bała się udziału w odważnej sesji zdjęciowej. Jednak nie zawsze akceptowała to , jak wygląda.

 • Nagość? Erotyka? Nie ma problemu

  Marzy mi się grać role kobiet mocnych, wyrazistych, gdzie można byłoby pokrzyczeć, popłakać - mówi Joanna Majstrak, która nie boi się odważnych scen. Jednocześnie przyznaje, że kontrowersyjnym zachowaniem walczy z... nieśmiałością.

 • Joanna Majstrak wraca na salony!

  Joanna Majstrak (28 l.) kojarzona jest przede wszystkim jako była kochanka 76-letniego Edwarda Linde-Lubaszenko. Jakiś czas temu posądzano ją z kolei o romans z Hubertem Urbańskim, bo para zaczęła pojawiać się wspólnie na salonach. Okazało się jednak, że w ten sposób postanowili po prostu o sobie przypomnieć. Aktorko-celebrytka znana m.in. z roli w "M jak miłość" pojawiła się ostatnio po dłuższej...

 • Kasia Nova "Hello Hello": Przeciw uprowadzeniom i porwaniom ludzi

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Hello Hello" wokalistki Kasi Novej. Wideo wspiera kampanię społeczną mającą na celu przeciwdziałanie uprowadzeniom i porwaniom ludzi.

 • Joanna Majstrak

  Ur. w 1987 roku w Warszawie - aktorka...

 • Kasia Nova walczy z wykorzystywaniem kobiet ("Hello Hello")

  Teledyskiem "Hello Hello" wokalistka Kasia Nova wsparła kampanię społeczną mającą na celu przeciwdziałanie uprowadzeniom i porwaniom ludzi.

 • Joanna Majstrak: Chciałam się wyżyć!

  ...- Marzy mi się grać role kobiet mocnych, wyrazistych, gdzie można byłoby pokrzyczeć, popłakać - mówi aktorka, która nie boi się odważnych scen. Jednocześnie przyznaje, że kontrowersyjnym zachowaniem walczy z... nieśmiałością.

 • Majstrak o nagich sesjach: Nie zamierzam przestać!

  Joanna Majstrak (31 l.) podkreśla, że nie ma oporów przed pokazywaniem swojego nagiego ciała i jeśli projekt "jest robiony ze smakiem", to chętnie bierze w nim udział – tym bardziej że mogą za nim iść kolejne propozycje zawodowe.

 • Joanna Majstrak chce iść do łóżka z Dodą!

  Joanna Majstrak (27 l.) nie ukrywa, że ma apetyt na seks z Dodą. Aktorce podobają się szczególnie "męskie pierwiastki" Rabczewskiej.

 • Majstrak chce być naczelną skandalistką kraju. "To jest jej pomysł na siebie"

  Sposoby na zaistnieje w show-biznesie są różne. Joanna Majstrak (25 l.) postanowiła szokować za wszelką cenę. Czy to jej się opłaci?

Wideo na temat: majstrak joanna aktorka
 • Joanna Majstrak: Wolę być sama niż z byle kim

  Joanna Majstrak twierdzi, że jest zwolenniczką długotrwałych relacji. Jeśli nie jest w stanie takiej zbudować, woli być singielką. – To bardzo fajny czas, mogę dużo się o sobie samej nauczyć. Mam koleżanki, które boją się być same, ja tego kompletnie nie rozumiem. Wolę być sama niż z byle kim – mówi aktorka.

 • Joanna Majstrak szczerze o miłości i dzieciach. Nie chce być matką

  Aktorka Joanna Majstrak (29 l.) stwierdziła w rozmowie z Wideoportalem, że nie chce zostać matką. Nikt nie jest w stanie przekonać jej, aby zmieniła zdanie. Uważa, że nie sprawdziłaby się w macierzyństwie i nie mogłaby poświęcić dziecku tyle czasu, ile potrzeba. Jeden z jej partnerów nalegał na to, aby mieć z nią dziecko, więc zdecydowała się z nim rozstać. Natomiast miłość to dla niej

 • Majstrak wspomina sesję dla "CKM"! "Zdjęcia były w klimacie sado-maso. Prywatnie też lubię się zabawić"

  Joanna Majstrak opowiedziała o swojej sesji zdjęciowej w magazynie "CKM". Zdjęcia okazały się odważnym wyzwaniem aktorskim. Wykorzystano takie gadżety jak lateksowe wdzianka, pejcze i kajdanki. Aktorka wyjawiła, że w sytuacjach intymnych zdarza jej się zabawiać w podobny sposób. Na koniec przyznała, że już od dłuższego czasu nie utrzymuje kontaktów z Hubertem Urbańskim, z którym onegdaj często

Dyskusje na temat: majstrak joanna aktorka