• Informacje na temat:

  majstrak joanna aktorka

Artykuły na temat: majstrak joanna aktorka
 • Joanna Majstrak rozżalona na produkcję "M jak miłość"

  W ostatnich dniach głośno o tasiemcu "M jak miłość". Swój kamyk do ogródka postanowiła dorzucić także znana z bliskiej znajomości z Edwardem-Linde-Lubaszenką i Hubertem Urbańskim Joanna Majstrak (30 l.).

 • Nagość? Erotyka? Nie ma problemu

  Marzy mi się grać role kobiet mocnych, wyrazistych, gdzie można byłoby pokrzyczeć, popłakać - mówi Joanna Majstrak, która nie boi się odważnych scen. Jednocześnie przyznaje, że kontrowersyjnym zachowaniem walczy z... nieśmiałością.

 • Joanna Majstrak pokazała gorące zdjęcia! Co na to jej fani?!

  Joanna Majstrak (30 l.) może pochwalić się niecodziennym typem urody i nie bała się udziału w odważnej sesji zdjęciowej. Jednak nie zawsze akceptowała to , jak wygląda.

 • Kasia Nova "Hello Hello": Przeciw uprowadzeniom i porwaniom ludzi

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Hello Hello" wokalistki Kasi Novej. Wideo wspiera kampanię społeczną mającą na celu przeciwdziałanie uprowadzeniom i porwaniom ludzi.

 • Joanna Majstrak: Skandalistka to jej drugie imię

  Joanna Majstrak w swoich mediach społecznościowych epatuje seksapilem!

 • Kasia Nova walczy z wykorzystywaniem kobiet ("Hello Hello")

  Teledyskiem "Hello Hello" wokalistka Kasia Nova wsparła kampanię społeczną mającą na celu przeciwdziałanie uprowadzeniom i porwaniom ludzi.

 • Majstrak nadal ma chrapkę na Dodę! Nie wyklucza trójkąta z jej mężem!

  Była kochanka starego Lubaszenki (78 l.) od dłuższego czasu marzy o randce z Dodą (34 l.). Mąż Emil Stępień nie stanowi problemu. Joanna Majstrak (31 l.) jego też chętnie by poznała...

 • Joanna Majstrak wraca na salony!

  Joanna Majstrak (28 l.) kojarzona jest przede wszystkim jako była kochanka 76-letniego Edwarda Linde-Lubaszenko. Jakiś czas temu posądzano ją z kolei o romans z Hubertem Urbańskim, bo para zaczęła pojawiać się wspólnie na salonach. Okazało się jednak, że w ten sposób postanowili po prostu o sobie przypomnieć. Aktorko-celebrytka znana m.in. z roli w "M jak miłość" pojawiła się ostatnio po dłuższej...

 • Joanna Majstrak

  Ur. w 1987 roku w Warszawie - aktorka...

 • Joanna Majstrak: Chciałam się wyżyć!

  ...- Marzy mi się grać role kobiet mocnych, wyrazistych, gdzie można byłoby pokrzyczeć, popłakać - mówi aktorka, która nie boi się odważnych scen. Jednocześnie przyznaje, że kontrowersyjnym zachowaniem walczy z... nieśmiałością.

Wideo na temat: majstrak joanna aktorka
 • Joanna Majstrak: Wolę być sama niż z byle kim

  Joanna Majstrak twierdzi, że jest zwolenniczką długotrwałych relacji. Jeśli nie jest w stanie takiej zbudować, woli być singielką. – To bardzo fajny czas, mogę dużo się o sobie samej nauczyć. Mam koleżanki, które boją się być same, ja tego kompletnie nie rozumiem. Wolę być sama niż z byle kim – mówi aktorka.

 • Joanna Majstrak szczerze o miłości i dzieciach. Nie chce być matką

  Aktorka Joanna Majstrak (29 l.) stwierdziła w rozmowie z Wideoportalem, że nie chce zostać matką. Nikt nie jest w stanie przekonać jej, aby zmieniła zdanie. Uważa, że nie sprawdziłaby się w macierzyństwie i nie mogłaby poświęcić dziecku tyle czasu, ile potrzeba. Jeden z jej partnerów nalegał na to, aby mieć z nią dziecko, więc zdecydowała się z nim rozstać. Natomiast miłość to dla niej

 • Majstrak: Nadal chciałabym pójść na randkę z Dodą!

  Kilka miesięcy temu w jednym z programów telewizyjnych Joanna Majstark wyznała, że chciałaby zaprosić na randkę Dodę. Aktorka snuła wówczas plany, że podczas takiego spotkania rozmawiałyby o kinie i dobrych filmach, sączyły prosecco, a później poszły spać. Na razie piosenkarka nie odpowiedziała na zaproszenie, stwierdziła jedynie, że akurat nie lubi tego gatunku wina. Mimo to aktorka nie

Dyskusje na temat: majstrak joanna aktorka