• Informacje na temat:

  makijaż agnieszki włodarczyk

Artykuły na temat: makijaż agnieszki włodarczyk
 • Agnieszka Włodarczyk boi się dziennikarzy

  ..., pracę, małżeństwo i dziecko. Myślę, że jeszcze sporo przede mną". Przyznaje także, że publicznie pokazuje się tylko wtedy, gdy ma pewność, że wygląda perfekcyjnie. Gdy jest bez makijażu... ukrywa się...

 • Włodarczyk bez makijażu

  Na drugiego singla Agnieszki Włodarczyk wybrano piosenkę "Bez makijażu".

 • Dla Mikołaja Włodarczyk zrezygnowała z solarium

  Miłość dwóch wielkich gwiazd serialu Pierwsza miłość: Agnieszki Włodarczyk (31 l.) i Mikołaja Krawczyka (31 l.) od samego początku była wystawiona na ciężką próbę. Jego opinia publiczna potępiła za to, że dla Włodarczyk zostawił Anetę Zając (30 l.) z dwojgiem rocznych dzieci. Aktorkę zaś oskarżono o rozbicie tej rodziny. A jednak, mimo ogromnej presji, jaka jest wywierana na tę parę, ich miłość...

 • Włodarczyk się ukrywa

  "Teraz tak się porobiło, że artyści muszą się ukrywać. Jest grupa fotoreporterów i dziennikarzy, którzy skutecznie próbują zatruć komuś życie" - zwierza się była aktorka, obecnie piosenkarka Agnieszka Włodarczyk.

 • Sekrety makijażu serialowych gwiazd

  Znane z seriali gwiazdy bez wahania przyjęły zaproszenie makijażystki Eryki Sokólskiej do udziału w projekcie "Sekrety makijażu" i zgodziły się na własnej skórze zaprezentować efekty jej pomysłów na make-up. Przy okazji wsparły Wielką Kampanię Życia - Avon Kontra Rak Piersi.

 • Już mamy wiosnę!

  W piątek, 7 marca, do sklepów trafiły cztery składanki pod wspólnym szyldem "Wiosna 2008".

 • Włodarczyk nie zaprosi matki na ślub!

  Celebrytka w czerwcu zamierza wyjść za mąż. Na ślubie nie pojawi się jednak matka Agnieszki, ponieważ piosenkarka chce, by w tym ważnym dniu były przy niej jedynie osoby życzliwe.

 • "Chodziło mi o lekką kontrowersję"

  "Zobaczymy jak się rozkręci moja muzyczna kariera. Paradoksalnie zaczęłam dostawać propozycje filmowe" - opowiada Agnieszka Włodarczyk, aktorka i piosenkarka, która w zeszłym roku zadebiutowała albumem "Nie dla oka". Z Agnieszką rozmawiał Tomasz Piekarski (MW Media).

 • Stawia na naturalny wygląd

  Agnieszka Włodarczyk, czyli Anna Bilewska z "Pierwszej miłości", przyznała się w jednym z magazynów, że kiedyś bardzo często korzystała z... solarium, bo sztuczna opalenizna była po prostu modna. Dziś aktorka stawia na naturalny wygląd i jeśli chce być opalona, korzysta ze specjalnych kremów zwanych bronzerami.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Muzyczne show Polsatu

  Katarzyna Skrzynecka, Paulla, Agnieszka Włodarczyk, Julia Pietrucha, Mariusz Totoszko, Artur Chamski, Bilguun Ariunbaatar, Paweł Tucholski - to gwiazdy nowego muzycznego show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który pojawi się na antenie stacji w wiosennej ramówce.