• Informacje na temat:

  makijaż anety zając

Artykuły na temat: makijaż anety zając
 • Aneta Zając bez tajemnic

  ...". Prywatnie - singielka wychowująca dwóch synów. Po rozstaniu z ojcem jej dzieci - Mikołajem Krawczykiem - nie związała się z żadnym mężczyzną. Przedstawiamy wam Anetę Zając.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..."Pierwsza miłość" jest z nami już 10 lat. To najdłużej emitowany serial codzienny w historii telewizji Polsat. Nic dziwnego, bo zawiłe i często dramatyczne losy głównej bohaterki Marysi Radosz (w tej roli Aneta Zając) i jej przyjaciół, każdego dnia śledzą miliony widzów. Pierwsze pocałunki, rozstania, powroty, miłość, ale i nienawiść. Do tego zdrady, intrygi, morderstwa, a nawet handel...

Zdjęcia na temat: makijaż anety zając
 • Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, czyli Marysia i Paweł z "Pierwszej miłości", tu jeszcze jako para, często szokowali stylizacjami. Tym razem przesadzili ze wszystkim - makijaż Anety, opalenizna, fryzury - dały efekt groteski.
Dyskusje na temat: makijaż anety zając
 • Re: Rozstanie Anety Zając z Mikołajem Krawcz...

  nie mogę się oprzeć wrażeniu ,że On kreuje się na Brada Pita ( wersja Brunet) a ona Angelinę joli. Ta jego długość włosów i jej strój ,makijaż, sposób pozowania..... .Krótko mówiąc po prostu żałosne!!!!