• Informacje na temat:

  makijaż doskonale

Artykuły na temat: makijaż doskonale
 • Magda Gessler bez makijażu jest nie do poznania!

  Magda Gessler (62 l.) kojarzy się prawie wszystkim z burzą blond loków oraz nienagannym makijażem. Jednak na co dzień nie prezentuje się już tak idealnie. Na jej wizerunek pracuje cały sztab ludzi.

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

 • Żona Andrzeja Sołtysika karmi piersią dwuletniego synka. I to nawet podczas robienia makijażu

  ...problem, że to dziecko ma zęby" - tłumaczyła Sołtysik.  Karmienie piersią ma przecież wiele plusów, i to zarówno dla dziecka, jak i dla matki. Patrycja jako świadoma mama doskonale o tym wie i czeka do...

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

 • Niekontrolowane ataki śmiechu

  Joanna Liszowska, czyli Anita Wrzos z "Na Wspólnej", potrafi płakać ze śmiechu. Z tego powodu kiedyś podczas spektaklu spłynął jej cały makijaż!

 • Shailene Woodley: Jak uratować świat i pozostać sobą

  Shailene Woodley ma 23 lata i naprawdę chce uratować świat. Nie tylko samodzielnie wyrabia własne ekologiczne mydło - regularnie przypomina też swoim fanom, by na co dzień schylali się po śmieci, które zauważą na ulicy, a dziennikarzom przy każdej możliwej okazji wyjaśnia tajniki kompostowania.

 • Owłosiona Madonna

  ..."Nie goliłam nóg, miałam włosy pod pachami, nie nosiłam makijażu i zdecydowanie nie przystawałam do ideału ładnej dziewczynki. W konsekwencji wszyscy torturowali mnie jeszcze bardziej."

 • Górniak bez makijażu

  Edyta Górniak przyzwyczaiła nas do tego, że zawsze jest doskonale "zrobiona" - pełen makijaż, wystylizowana fryzura, starannie dobrane ciuszki. Ale nie taką kocha ją mąż Darek Krupa. On woli Edytę w wydaniu zupełnie naturalnym - twierdzi "Fakt".

 • Iwona Węgrowska przeszła metamorfozę. Po dużym biuście nie ma już śladu?

  ...wokalistka zmieniała się pod okiem fryzjerki Doroty Wodzińskiej. Został poprawiony każdy element jej wizerunku - od włosów, poprzez strój, makijaż, po paznokcie. Efektem metamorfozy jest sesja zdjęciowa(...) zło, które wylało się na Iwonę ostatnimi czasy - tłumaczy Wodzińska. - Ona doskonale rozumie współpracę z osobami, które ją kreują. Tego rodzaju gwiazdy fantastycznie sprawdzają się w takim cyklu...

 • Miniaturowy Kiss

  Mini-Kiss to nazwa zespołu grającego, a właściwie udającego wykonywanie kompozycji z repertuaru legendarnej formacji Kiss. Nie jest to jednak typowy cover band, gdyż składa się on wyłącznie z liliputów. Oczywiście każdy z nich nosi podczas występu odpowiedni makijaż.

Zdjęcia na temat: makijaż doskonale