• Informacje na temat:

  makijaż hanna lis

Artykuły na temat: makijaż hanna lis
 • Hanna Lis i Kinga Rusin: kulisy spotkania byłych przyjaciółek

  Gdy Kinga Rusin (45 l.) dowiedziała się, że jej dawna przyjaciółka Hanna Lis planuje pojawić się na balu Fundacji TVN, zrobiła ponoć wszystko, by do tego nie dopuścić.

 • Sąsiadka o Hance Lis: „Chodzi w szarym dresie i jest przerażająco smutna”

  Poznały się podczas programu „Azja Express” i nie szczędziły sobie komplementów. Hanna Lis (47 l.) liczyła, że też zostanie gwiazdą TVN-u. Niestety, jej program znika z anteny. Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) mogła coś z tym zrobić? Trudno orzec, ale według sąsiadki dziennikarki pewne jest jedno - Hanna od jakiegoś czasu jest "przerażająco smutna". Przeżywa porażkę?

 • Przygaszona Hanna Lis

  Fotoreporter" Faktu" spotkał Hannę Lis na zakupach: "W spodniach dresowych, ciepłych butach, z berecikiem na głowie i w odrobinę za dużym futrze wbiegła do osiedlowego sklepiku" - donosi tabloid. "Lis nie wygląda tak olśniewająco jak jeszcze kilka tygodni temu. Hanna, która słynie z elegancji i zawsze nienagannego makijażu, była nieco przygaszona, a na jej twarzy malował się wyraźny smutek...

 • Rusin boi się mężczyzn

  ...praktycznie żadnych znajomych - donosi magazyn "Rewia". Po rozstaniu z Tomaszem Lisem i jego ślubie z Hanną Lis Kinga zamknęła się w sobie. Nie potrafi nawet przyjaźnić się z ludźmi, którzy dawniej byli jej bardzo bliscy. Jej rozczarowanie życiem, byłymi partnerami i przyjaciółmi przekłada się także, o czym już pisaliśmy, na relacje z osobami, z którymi pracuje. "Kinga tak naprawdę nie ma pomysłu...

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!