• Informacje na temat:

  makijaż kim

Artykuły na temat: makijaż kim
 • Kim Kardashian robi sobie makijaż... biustu!

  Kim Kardashian (34 l.) za wszelką cenę chce wyglądać perfekcyjnie.

 • Kim Kardashian znów się rozebrała

  Wygląda na to, że Kim Kardashian z rozbierania się uczyniła swój znak firmowy. Celebrytka po raz kolejny odsłoniła swe wdzięki, tym razem w reality-show "Rodzina Kardashianów".

 • Magdalena Żabicka - nowa twarz w polskim-show-biznesie. Kim jest?

  Magda Żabicka (34 l.), choć stawia dopiero pierwsze kroki w show-biznesie, wie, jak skupić na sobie uwagę. Mocny makijaż, wyzywające ciuchy - na premierze filmu "Kobiety mafii" czy koncercie charytatywnym "Pomoc nie zna granic" nie sposób było przejść obok niej obojętnie. Na co dzień Żabicka jest projektantką i twórczynią marki modowej. O sobie mówi: dusza artystyczna. Widać?

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • ...makijaż a'la Kim Kardashian. Jednak teraz Grycanka wróciła do sieci z nową porcją fotek - tym razem z bajecznych wakacji. Nie da się ukryć, że Wiktoria nadal mocno wzoruje się na swojej idolce zza oceanu. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia trudno oprzeć się wrażeniu, że przydomek "polskiej Kardashianki" nie jest przypadkowy. Zgadzacie się z tym, że jest podobna do Kim Kardashian?

 • Jak Bożenka z "Klanu" zmieniła się w kociaka?

  Niezależnie od tego, kto wygra bieżącą edycję "Tańca z gwiazdami", wiadomo już, na kim skupia się uwaga widzów. Agnieszka Kaczorowska przyćmiła innych uczestników!

 • Kasia Bujakiewicz ogłasza z dumą: Na co dzień chodzę bez makijażu

  ...inaczej sytuacja wygląda w przypadku wyjścia na czerwony dywan.  Popularność, wykonywany zawód, a przede wszystkim prawa, jakimi rządzi się show-biznes, zobowiązują bowiem do tego, by wyglądać nienagannie. "Na co dzień chodzę bez makijażu i ostatnio nawet kolega mnie nie poznał, bo się pomalowałam, czyli jest duża różnica między kobietą bez makijażu a w makijażu. Ale zazwyczaj maluję się tylko na duże...

 • "Bez litości" : Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?

 • Tak odmłodziła się Lil' Kim!

  Fani nie mogą poznać Lil’ Kim (41 l.)!

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

Zdjęcia na temat: makijaż kim
Wideo na temat: makijaż kim
 • Mercedes chwali się zdjęciem z Kim Kardashian! "Została jeszcze Beyonce"

  Jessica Mercedes opowiedziała o swojej niedawnej wyprawie do Tulum w Meksyku. Mieszkała tam w hotelu z drewnianych bali i myła się wodą z kokosowych łupin. Prosto z tego raju poleciała do Dubaju, gdzie zrobiła sobie zdjęcie z Kim Kardashian. Szafiarka wyjaśnia, że wbrew plotkom, nie zapłaciła za selfie z Kim, lecz za szkolenie, podczas którego wykonano makijaż na słynnej celebrytce. Przy okazji

Dyskusje na temat: makijaż kim
 • Re: ​Kim Cattrall życie zawdzięcza...

  ciało bogini?!Gdzie to ciało widać i tą boginię?Zmarszczka na zmarszczce!To tak jak popatrzeć na wagner czy figurę też się trzymają ...tylko co to ciała "bogiń" podtrzymuje...zwłaszcza na twarzy...sam botoks i makijaż...