• Informacje na temat:

  makijaż lindsay

Artykuły na temat: makijaż lindsay
 • ​Cień Marilyna Mansona w serialu

  ...groteskowego makijażu, "trupich" soczewek kontaktowych i typowego dla siebie gotyckiego stroju. Wokalista pokazał swoją prawdziwą twarz mężczyzny po czterdziestce, któremu bliżej do wyglądu urzędnika niż lidera(...) z królową burleski Ditą Von Teese czy romansie z nastoletnią gwiazdką ekranu Evan Rachel Wood. Obecną partnerką Mansona jest fotografka Lindsay Usich.

 • Lindsay Lohan jak Liz Taylor?

  Ma niespełna 27 lat, częścią składową jej krwi są niedozwolone substancje, za styczność z którymi regularnie ląduje za kratkami. Czasem zdarza się jej zrobić burdę na imprezie, pobić fotoreportera lub odwrócić kolejność nakładania makijażu. Każda taka wpadka jest odnotowana przez media, bo Lindsay Lohan to temat, który się nie nudzi.

 • Włamują się do domów celebrytów

  "Bling Ring" w reżyserii Sofii Coppoli, inspirowany prawdziwą historią film o grupie nastolatków, którzy włamują się do domów celebrytów z Hollywood, trafi w piątek, 21 czerwca, do kin w Polsce. W obsadzie są m.in. Emma Watson i muzyk Gavin Rossdale, lider grupy Bush.

 • N. Kidman dba o skórę

  38-letnia Nicole Kidman ( "Żony ze Stepford" ) w tegorocznej edycji nagród Skinnies Awards otrzymała wyróżnienie Lifetime Achievement Award, honorujące jej... dbałość o jasną, delikatną skórę.

 • Marilyn Manson straszy w serialu

  Marilyn Manson znów będzie straszył. Tym razem jednak nie na scenie, a na ekranie telewizora i nie swoim wyglądem, a... głosem. Kontrowersyjny artysta "zagra" postać Cienia w fantastyczno-przygodowym serialu "Dawno, dawno temu".

 • Młode, zdolne i seksowne

  Mają piękne twarze i nieskazitelne figury. A jednocześnie są na tyle zdolne, że pomimo młodego wieku potrafiły już sobie wywalczyć znakomitą pozycję w Hollywood, gdzie, jak wiadomo, wybijają się jedynie nieliczni. Prezentujemy najseksowniejsze aktorki młodego pokolenia.