• Informacje na temat:

  makijażyści

Artykuły na temat: makijażyści
 • Podbił jej oko w Opolu!

  Jak czytamy w "Super Expressie", dziennikarka tak bardzo chciała dobrze wypaść przed kamerami, że potknęła się i poleciała prosto na operatora. Ten zareagował niefortunnie i uderzył ją kamerą prosto w oko. Nie minęła chwila, a na pięknej buzi Oli pojawiła się opuchlizna i niepokojący, fioletowy odcień. Na szczęście fachowi makijażyści TVP szybko zatuszowali siniaka i na wizji Rosiak znowu mogła...

 • "Modelka jest trochę przedmiotem"

  ...dziewczyny stały nago w hangarze, gdzie byli i kamerzyści i makijażyści - zarówno kobiety, jak i mężczyźni i nikt nie zachowywał się wobec nich inaczej niż profesjonalnie. PAP Life: - Ale chyba też...

 • Magicy od efektów specjalnych

  ...stworzone w technice 3D. Graficy przyznają, że najtrudniejszą była scena z udziałem promu wycieczkowego, który tonie w czasie sztormu pod naporem fali (odc. 1). Z kolei makijażyści musieli się uporać...

 • Minionki wracają!

  Nie tylko dzieci kochają Minionki. Sprawiły to ich zabawne przygody, żarty i, cóż, gapowatość. Już 26 czerwca film "Minionki" zadebiutuje na ekranach polskich kin. Tymczasem zapraszamy na cykl minionkowych imprez.

 • Makijażyści zbierają siły przed Oscarami

  Specjaliści od makijażu już kompletują swoje pędzle przed oscarową galą. Od ich kunsztu w dużej mierze zależy wygląd znakomitych gości. O tym, jak umalować gwiazdę i nie zawieść jej oczekiwań, opowiada Benjamin Rousseau, światowej sławy makijażysta.

 • Cheryl Cole skrajnie wyczerpana

  Brytyjska wokalistka Cheryl Cole zemdlała podczas sesji zdjęciowej. Gwiazda czuła się fatalnie z powodu przemęczenia i wirusa żołądkowego.

 • "Avatar": Ludzie i Na'avi

  Na 22 kwietnia zaplanowano premierę DVD i Blu-ray "Avatara" Jamesa Camerona. Reżyser przyznaje, że chciał nakręcić swój najbardziej ambitny film już kilkanaście lat temu, jednak nie pozwalała na to ówczesna technika.

 • Molestowanie w "Top Model"? Bzdura!

  Malwina Wędzikowska, stylistka programu "Top Model", śmieje się, gdy słyszy o "molestowaniu podczas nagrań". - To ma być dla przyszłych modelek lekcja zawodu. To one są dla stylistów, fotografów i projektantów, nie my dla nich - tłumaczy Wędzikowska.

 • "To najlepszy muzyczny program"

  Prowadzenie programów na żywo jest ekscytujące - mówi Maciej Rock. Co się wydarzy w show "Must be the music. Tylko muzyka", gdy ruszą odcinki live?

 • Tajna broń fabryki snów

  Louis Brooks, gwiazda kina niemego, spopularyzowała w latach 20. fryzurę a la Bob. Z kolei sława urody Grety Garbo przetrwała do dzisiaj. Jednak podobnie jak niemal sto lat temu, tak i dzisiaj, obie panie wiele by nie zdziałały bez sztabu profesjonalnych stylistów. To oni urzeczywistniają wszystkie sny w fabryce snów.

Zdjęcia na temat: makijażyści