• Informacje na temat:

  maklakiewicz 15

Artykuły na temat: maklakiewicz 15
 • Po czterdziestu latach - Rondo Czterdziestolatka w stolicy

  Uchwałę w tej sprawie poparło w czwartek 40 stołecznych radnych. 15 było przeciw, a dwie osoby wstrzymały się od głosu. Sympatyczny inżynier Stefan Karwowski, serialowy czterdziestolatek, w latach(...) Kłosowskiego jako Maliniaka. W poszczególnych epizodach serialu przewinęła się plejada aktorskich znakomitości - Zdzisław Maklakiewicz, Andrzej Bogucki, Halina Kossobudzka, Wacław Kowalski...

 • Najbardziej filmowe miasto Polski

  .... "Jan Serce" 13. "W cieniu nienawiści" 14. "Kanclerz" 15. "Nowy Jork 4 rano" 16. "Komediantka" 17. "Biesy" 18. "Daens" 19. "Psy" 20. "Uprowadzenie Agaty" 21. "Jakub Kłamca" 22. "Syzyfowe prace" 23(...) śląskich drużyn "Naprzodu" i "Sparty" zagrali: Elżbieta Czyżewska, Zdzisław Maklakiewicz, Roman Kłosowski, Mieczysław Czechowicz, Jacek Fedorowicz, Andrzej Kopiczyński, Tadeusz Kalinowski, Ludwik Benoit...

 • Grabowski: Hulaj dusza, piekła nie ma

  - Mam prawo do tego, żeby być sobą. I żeby robić to, na co mam ochotę, o ile to nie wykracza poza normy moralne i etyczne - mówi Andrzej Grabowski. Jest artystą wszechstronnym - gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, nagrał płytę. Wybitny polski aktor 15 marca obchodzi 60. urodziny.

 • "Kroniki futbolowe" przed Euro 2012

  Telewizja Kino Polska rozpoczyna emisję "Kronik futbolowych". Wielcy trenerzy, legendarne mecze i największe sukcesy naszej reprezentacji powrócą w archiwalnych materiałach filmowych, opatrzonych współczesnym komentarzem. Kibicu, nie przegap!

 • Trzy kultowe seriale na DVD

  "Lalka", "Wojna domowa" i "Czarne chmury" - dziś na DVD ukazują się trzy polskie popularne seriale telewizyjne. Dystrybutorem wydawnictw jest Galapagos Films.

 • Majowa uczta dla kinomanów

  W telewizji Kino Polska w maju nowy cykl dla kinomanów: Piątkowy Maraton Filmowy. Od 9 maja w każdy piątek od 23:00 do rana. Na początek filmy z Gustawem Holoubkiem: "Pętla", "Biały niedźwiedź", "Sanatorium pod Klepsydrą" oraz "Pokój z widokiem na morze".

 • "Rejs": Komedia trwa

  Historia działań, które miały doprowadzić do upamiętnienia nakręcenia w Toruniu legendarnego filmu Marka Piwowskiego "Rejs" sama mogłaby już posłużyć za scenariusz dla komedii - pisze "Gazeta Pomorska".

 • Andrzej Grabowski musi być znany?

  Rozmemłany Ferdek ze "Świata według Kiepskich" czy elegancki juror w show "Taniec z gwiazdami"? W obu tych wcieleniach aktor sprawdza się znakomicie.

 • Jerzy Gruza: Osiemdziesięciolatek

  Jerzy Gruza, autor kultowych seriali "Wojna domowa" i "Czterdziestolatek", obchodzi w środę, 4 kwietnia, 80. urodziny.

Wideo na temat: maklakiewicz 15
 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...

 • Boys

  Pierwsza miłość to wyjątkowe uczucie, któremu większość chętnie się poddaje. Inaczej jest z Siegerem. On robi wszystko, żeby nie zauważyć, że taka miłość przydarza się właśnie jemu. 15-letni Sieger dostaje się do sztafety lekkoatletycznej, która ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach. Na treningu poznaje intrygującego i nieprzewidywalnego Marca. Szybko znajdują wspólny język i stają się przyjaciółmi, jednak stopniowo zaczyna ich łączyć coś więcej. Sieger próbuje walczyć z uczuciem, ale...