• Informacje na temat:

  makłowicz

Artykuły na temat: makłowicz
 • Robert Makłowicz: Jaka jest jego recepta na szczęście?

  Od 20 lat w programach kulinarnych z humorem opowiada o gotowaniu. Kocha swoją pracę, ale Robert Makłowicz (55 l.) najbardziej jest dumny z rodziny. Ma nadzieję, że kiedyś zostanie dziadkiem(...) żoną tworzycie zgraną parę i prywatnie, i zawodowo. Agnieszka jest z wykształcenia kierownikiem produkcji, wspólnie realizujemy programy kulinarne, ostatnio "Makłowicz w drodze" i "Makłowicz w Polsce...

 • Makłowicz w podróży

  Krytyk kulinarny, dziennikarz i podróżnik Robert Makłowicz (45 lat) kończy przygotowywanie nowego cyklu swoich autorskich programów kulinarnych. Dotychczas emitowane w telewizyjnej Dwójce "Podróże kulinarne" zastąpi cykl "Makłowicz w podróży".

 • Mikołaj Makłowicz (24 l.) wspólnie z ojcem Robertem Makłowiczem prowadzi firmę zaopatrującą restauracje w wino. Niedługo otworzy własną knajpę w Krakowie. Jak mówi, najtrudniej znaleźć na rynku pracy dobrego kelnera. Powód? Studenci, którzy dorabiają w tej branży, zazwyczaj są kompletnie nieprzygotowani.

 • Makłowicz: Kucharz jak detektyw

  Dziennikarz, pisarz i podróżnik stworzył program kulinarny, który jest kopalnią wiadomości o... historii i kulturze. Teraz Robert Makłowicz zabiera nas na egzotyczne Bałkany.

 • Robert Makłowicz i Zbigniew Wodecki są za legalizacją marihuany!

  Robert Makłowicz (52 l.) i Zbigniew Wodecki (66 l.) opowiedzieli o swoich doświadczeniach z marihuaną i innymi narkotykami. Kucharz i wokalista podkreślają, że były one... jak najlepsze!

 • Makłowicz: Podglądam ludzi przez kuchnię

  Choć gotuje już od liceum, nadal odnajduje w tym przyjemność. To zajęcie stało się też jego sposobem na poznawanie świata. - Stół biesiadny jednoczy - śmieje się Robert Makłowicz.

 • Robert Makłowicz przechodzi do TVN! Tak tłumaczy swoją decyzję

  Co za niespodzianka! Po tym jak w atmosferze skandalu Robert Makłowicz (53 l.) pożegnał się z TVP, teraz przechodzi do konkurencyjnej stacji. Już wkrótce jego nowy program będzie można oglądać na antenie TVN. Na łamach tabloidu tłumaczy powody swojej decyzji.

 • Makłowicz w "Lejdis"

  Robert Makłowicz - najbardziej popularny i lubiany z polskich znawców kuchni, autor telewizyjnych "Podróży kulinarnych" - zadebiutuje na wielkim ekranie w najnowszej komedii duetu Konecki & Saramonowicz "Lejdis" .

 • Robert Makłowicz wraca do konfliktu z TVP! "Sprawy finansowe wciąż nie zostały rozliczone"

  Robert Makłowicz (53 l.) niedawno został nową gwiazdą TVN. Na prezentacji jesiennej ramówki stacji wyjawił nam, że jego poprzedni pracodawca wciąż się z nim nie rozliczył...

 • Sekcja zwłok według Makłowicza

  Właśnie zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu Piotra Matwiejczyka "Kup Teraz". Główne role zagrał reżyser Piotr Matwiejczyk oraz znany z filmów Dominika i Piotra Matwiejczyków - Dawid Antkowiak. W filmie pojawi się także m.in. Emilia Krakowska i Robert Makłowicz.

Zdjęcia na temat: makłowicz
Wideo na temat: makłowicz
Dyskusje na temat: makłowicz