• Informacje na temat:

  maksymy

Artykuły na temat: maksymy
 • Ines Zorreguieta, siostra królowej Maksymy, nie żyje. To samobójstwo?

  Nie żyje siostra królowej Niderlandów, Maksymy (47 l.). Ines Zorreguieta (†33 l.) została znaleziona martwa w swoim argentyńskim mieszkaniu. Prawdopodobną przyczyną jej śmierci było samobójstwo.

 • Zbiorowa histeria, czyli dlaczego warto jechać na OFF Festival

  "Lubię tylko piosenki, które już gdzieś słyszałem" - pytanie brzmi, czy śmiejesz się z tej maksymy z filmu "Rejs" czy faktycznie się z nią identyfikujesz?

 • Pogrzeb siostry królowej Maksymy. Ines Zorreguieta popełniła samobójstwo w wieku 33 lat.

  Ines Zorreguieta (+33 l.), siostra królowej Niderlandów Maksymy (47 l.) popełniła samobójstwo w swoim argentyńskim mieszkaniu. Na jej pogrzeb w Argentynie przyleciała pogrążona w żałobie rodzina królewska.

 • "Casanova po przejściach": O miłości i seksie

  Swoimi przebojami - "Wszyscy mówią: kocham cię", "Zakochani w Rzymie" czy "Co nas kręci, co nas podnieca", król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

 • Perypetie dwóch par małżeńskich

  ...bezcenne, ale każdy z naszych bohaterów wyciąga inny morał z maksymy: "Dopóki śmierć nas nie rozłączy". Ich kolejne genialne pomysły, czy też przedsięwzięcia z góry skazane na niepowodzenia prowadzą...

 • Cradle of Filth: Dani o płycie

  W ostatnim wywiadzie, jakiego lider Cradle of Filth udzielił portalowi internetowemu AllThingsMetal.net, Dani opowiada o nowej płycie i przejściu zespołu z Sony do Roadrunner Records. Na swojej stronie internetowej zespół udostępnił utwór "Gilded Cunt" z płyty "Nymphetamine", która ma się ukazać 28 września.

 • Apteka: Od pacyfizmu do ludobójstwa

  W marcu 2012 roku ukaże się zapowiadana już na naszych łamach płyta "Od pacyfizmu do ludobójstwa" grupy Apteka. Poznaliśmy szczegóły tego wydawnictwa.

 • Perypetie dwóch par małżeńskich

  18 grudnia Polsat rozpoczął emisję nowego serial u komediowego - "Dopóki śmierć nas nie rozłączy". Serial opowiada o różnorodnych perypetiach dwóch par małżeńskich z sąsiedztwa, weteranów z 25-letnim stażem i nowożeńców, którzy są jeszcze zaślepieni miłością.

 • Makłowicz: Podglądam ludzi przez kuchnię

  Choć gotuje już od liceum, nadal odnajduje w tym przyjemność. To zajęcie stało się też jego sposobem na poznawanie świata. - Stół biesiadny jednoczy - śmieje się Robert Makłowicz.

 • "Jeż Jerzy": Ten film będzie obrażać!

  Znany od ponad dekady komiks "Jeż Jerzy" trafił na ekrany kin. - Żeby obejrzeć ten film i nie wyjść z niego obrażonym, trzeba mieć dużo dystansu, trzeba dostrzec, że to nie jest tylko pierdzenie i cycki, ale jest to inteligentny humor pod przykrywką takich rzeczy - oświadczył Wojciech Wawszczyk, jeden z reżyserów filmu, w rozmowie z Interia.tv.

Dyskusje na temat: maksymy