• Informacje na temat:

  mała biała

Artykuły na temat: mała biała
 • "Niewolnica Isaura": Do trzech razy sztuka?

  Jako biała niewolnica zyskała sławę na całym świecie. Jednak Lucélia Santos przez wiele lat nie chciała rozmawiać o swojej najgłośniejszej roli.

 • Jan Jakub Kolski: Aby widzieć, warto zachować dystans

  Pełna światła historia o marzeniach, które na pierwszy rzut oka mają małą szansę na spełnienie - tak "Serce, serduszko" opisuje reżyser Jan Jakub Kolski. Film trafił do kin w piątek, 21 listopada. W obsadzie są m.in. Julia Kijowska i Marcin Dorociński.

 • Kasia Skrzynecka wściekła. Nadal nie może wziąć ślubu z Łopuckim!

  Biała suknia i ślub w kościele. O tym Katarzyna Skrzynecka (43 l.) marzy od dawna, podobnie jak jej mąż Marcin Łopucki (40 l.).

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • Wielki finał "Białych kołnierzyków" zbliża się wielkimi krokami

  Po sześciu udanych latach serial "Białe kołnierzyki" jest gotowy zakończyć historię Neala Caffreya i zwolnić miejsce innym produkcjom.

 • Recenzja Pablopavo "Tylko": Brudne misie dla wykąpanych dzieci

  Choć słynął ze świetnego towarzystwa, Pablo podaje się teraz w sosie z Pavo, bez przystawek, dodatków, przybrania, z niewielką ilością przypraw. Dań jest mniej, poczucie głodu pozostaje, odbija się melancholią. Ale to i tak uczta.

 • "To nie koniec świata!": Polowanie na Klaudiusza

  Gdyby tylko Klaudiusz okazywał jakiekolwiek oznaki posiadania sumienia, można byłoby powiedzieć, że ma już na sumieniu dwie ofiary. Najpierw do intymnych zwierzeń nakłonił Halinę, a potem Norę. Dla pisarza to wciąż mało i tym razem za cel wybrał sobie Ulkę. Czy jego grasowanie po Białej kiedyś się skończy?

 • "Tajemnice lasu": Baśnie braci Grimm w gwiazdorskiej obsadzie

  Klątwy, złe moce, czary, magiczny las i heroiczna walka o realizację marzeń. Do tego najbardziej znani bohaterowie baśni braci Grimm, znakomita muzyka oraz gwiazdorska obsada. Już w najbliższy piątek, 13 lutego, na ekranach polskich kin pojawią się "Tajemnice lasu".

 • Beyonce wydała fortunę na przyjęcie urodzinowe córki

  Niedawno mała Blue Ivy skończyła roczek. Z tej okazji rodzice zorganizowali jej huczne przyjęcie, wydając przy tym krocie...

 • Tradycyjne święta, czyli Wielkanoc u Żaków

  Rewolucja kulinarna - tak, ale nie na wielkanocnym stole! Katarzyna Żak, gwiazda "Rancza", zdradza, co jej rodzina jada na co dzień, a co podczas świąt. Aktorka opowiada też, jak radzi sobie z domowymi porządkami.

Dyskusje na temat: mała biała