• Informacje na temat:

  mała madzia

Artykuły na temat: mała madzia
 • Cezary Żak prosi i pomoc dla chorej Madzi. Dziewczynka bardzo cierpi!

  ...potrzebuje mała Magda, chora na nowotwór kości - mięsak Ewinga.  Żak z przerażeniem czytał prośbę o pomoc, którą mama 12-letniej dziewczynki zamieściła na stronie internetowej. Magda potrzebuje leku ostatniej szansy, który może uratować jej życie. Podstępną chorobę wykryto pięć lat temu.  - Byliśmy wtedy nad morzem. W wakacyjną sielankę wdarł się jednak ból. Madzia zaczęła skarżyć się na to, że boli ją...

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • "Mama Madzi" wraca. Znowu będzie o niej głośno!

  Katarzyna W., słynna "mama Madzi" z Sosnowca, przypomni o sobie w jednym z popularnych programów telewizyjnych.

 • "Parauszek i Przyjaciele" ruszają na podbój świata

  Serial dla najmłodszych "Parauszek i Przyjaciele" łódzkiego studia Se-ma-for rusza na podbój świata. Od stycznia pokazywany jest w szkockiej telewizji BBC Alba; ma też być prezentowany w Czechach i w Szwajcarii.

 • Pocałunek Pawła i Madzi!

  Przyjaźń czy miłość? Paweł i Madzia wciąż się wahają... Czy połączy ich na nowo namiętność? W 930. odcinku "M jak Miłość" zobaczymy wyjątkowo gorący pocałunek!

 • Różowy pokój córki Kingi

  Kto był pierwszą osobą na planie, która poznała płeć dziecka Kingi i Piotrka? Nie byli to aktorzy, tylko... dekoratorka wnętrz.

 • Mama Madzi będzie wychodzić z więzienia na wykłady! "Nie ma przeciwwskazań"

  Obrońca skazanej na 25 lat za zabójstwo córki Katarzyny W. chce udowodnić, że mała Magda zmarła, nie w wyniku uduszenia, a skurczu krtani. "Będziemy dalej badać kwestię winy mojej klientki co do pierwszego zarzutu. Schodzimy dopiero do szatni po pierwszej połowie" - zapowiedział tuż po ogłoszeniu wyroku mec. Arkadiusz Ludwiczek. Na razie apelacja jest w fazie przygotowań. Tabloidy donoszą...

 • "Mam talent": Kontrowersje wokół Magdy

  Triumf 11-letniej Magdy Welc w trzeciej edycji "Mam talent" spotkał się z wieloma ciepłymi słowami i gratulacjami, ale też nie mniej licznymi krytycznymi komentarzami.

 • Wbrew przewidywaniom Madzia (Anna Mucha) wcale nie stanie na drodze do szczęścia Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek). Efekt? Narzeczeni przypieczętują swoją miłość w Urzędzie Stanu Cywilnego. Sprawdź szczegóły!

 • Inaczej niż w życiu

  Tomasz jest dziś człowiekiem zamożnym. Basia (Małgorzata Braunek) pisze książki, dzięki którym oboje wiodą wygodne życie. Ich raj "Nad rozlewiskiem" tym razem spowija przepiękna, śnieżna szata.

Dyskusje na temat: mała madzia