• Informacje na temat:

  mała moskwa film

Artykuły na temat: mała moskwa film
 • Co zamiast "Anny German"?

  ..."Mała Moskwa" - film Waldemara Krzystka o zakazanej miłości w czasach PRL-u - podzielił krytyków i zachwycił widzów. Czteroodcinkowy serial pokazuje jeszcze pełniejszy obraz historii Wiery i Michała...

 • Weronika Książkiewicz uczy się włoskiego do roli w filmie

  Weronika Książkiewicz ("Mała Moskwa", "Dzień dobry, kocham cię", "Na krawędzi") pracuje nad nowym projektem filmowym. Aktorka nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że jest to dla niej duże wyzwanie. Do nowej roli zaczęła się intensywnie uczyć języka włoskiego.

 • Zobacz, jak boski potrafi być Lesław Żurek

  ...życie". Już 21czerwca Lesława Żurka usłyszymy w animowanym filmie "Thor ratuje przyjaciół", gdzie będzie dubbingował głównego bohatera - nastolatka o boskiej naturze, syna Odyna. "Thor ratuje(...) oraz z rąk wrogów odbić swoją najbliższą przyjaciółkę Eddę (Maria Niklińska). Fabuła filmu sięga do mitycznych źródeł, które mimo upływu czasu wciąż niosą aktualne przesłania. - Sagi skandynawskie są...

 • "Fotograf" od 9 stycznia w kinach

  Aleksandr Bałujew, Adam Woronowicz i Tomasz Kot znaleźli się w polsko-rosyjskiej obsadzie nowego filmu Waldemara Krzystka. Opowiadający o pościgu za seryjnym mordercą thriller "Fotograf", z akcją osadzoną w Legnicy i w Moskwie, trafi do kin w najbliższy piątek, 9 stycznia.

 • Ludmiła zapanuje nad warzywniakiem

  Rosyjską aktorkę Elenę Leszczyńską, która zasłynęła rolą Nane w filmie "Mała Moskwa", można obecnie oglądać w serialu "Barwy szczęścia". Gra w nim Ukrainkę Ludmiłę poszukującą w Polsce lepszego życia.

 • Wspólny film Rosji, Ukrainy i Polski walczy o Złotego Niedźwiedzia

  Opowiadający o współczesnym społeczeństwie rosyjski dramat "Pod elektrycznymi chmurami" Aleksieja Germana Juniora, wspólna produkcja Rosji, Ukrainy i Polski, walczy o Złotego Niedźwiedzia na rozpoczętym w czwartek, 5 lutego, 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

 • Seks wideo słynnej łyżwiarki

  ...34-letnia Marina Anissina , rosyjska łyżwiarka figurowa, zamieściła w Internecie film przedstawiający jej łóżkowe igraszki z mężem Nikitą Dżigurdą. Para utrzymuje, że nagranie zawiera przesłanie filozoficzne.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Urodził się 13 marca 1970 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Ukończył Wydział Lalkarski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Od 2009 roku jest aktorem Teatru Ateneum w Warszawie.

 • Niezwykły aktor "Fotografa"

  W mrocznym thrillerze Waldemara Krzystka "Fotograf" u boku takich profesjonalistów jak: Tomasz Kot, Adam Woronowicz, Sonia Bohosiewicz, czy Agata Buzek, możemy oglądać brawurową rolę kilkuletniego aktora. Poszukiwania idealnego odtwórcy kluczowej postaci nie były łatwe. Drobiazgowość w tym wyborze przypominała przygotowania Stanleya Kubricka do nakręcenia "Lśnienia".