• Informacje na temat:

  małaszyński kończy

Artykuły na temat: małaszyński kończy
 • "Lekarze": Paweł Małaszyński kończy 40 lat i wciąż czeka na rolę swego życia

  Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy" i Paweł Konaszewicz z "Misji Afganistan", którego już we wrześniu oglądać będziemy w nowym serialu "Para nie do pary", w niedzielę - 26 czerwca - świętować będzie 40. urodziny.

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Paweł Małaszyński kończy 37 lat

  Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy", który dziś - 26 czerwca - obchodzi 37. urodziny, doskonale pamięta moment, kiedy przestał być anonimowy i stał się jednym z ulubionych... celów polskich paparazzich.

 • Małaszyński uwielbia seks?

  "Uwielbiam seks" - wyznał w rozmowie z "Super Expressem" Paweł Małaszyński. "I nie wydaje mi się, żeby to było jakieś odważne wyznanie, to chyba normalne" - dodał gwiazdor serial u "Twarzą w twarz".

 • Paweł Małaszyński ma kłopoty w małżeństwie? Oto prawda!

  Problemy? Nic z tych rzeczy! Na festiwalu gwiazd Paweł Małaszyński (41 l.) i jego żona pokazali, że bardzo się kochają!

 • Małaszyński: To obleśna żmija!

  Ostatnio Paweł Małaszyński miał bardzo pracowity okres. Grał jednocześnie w dwóch produkcjach, ale nie narzekał. - Dopóki praca będzie sprawiać mi przyjemność, nie porzucę jej - mówi.

 • Paweł Małaszyński: Finał 3. sezonu "Lekarzy" zaskoczy wszystkich!

  Aktor Paweł Małaszyński zdradził nam, które ze swoich serialowych wcieleń lubi najbardziej oraz jak potoczą się jego dalsze losy w nowym sezonie "Lekarzy".

 • Małaszyński: Fanga w nos

  Widzowie TVN mogli zobaczyć już pierwszy odcinek serial u "Twarzą w twarz". Czy podbije serca widzów, podobnie jak "Magda M."? "Ważną rolę odgrywają uczucia, ale z każdym odcinkiem widz będzie zdziwiony i zaskoczony. Dostanie taką fangę w nos" - uśmiecha się Małaszyński.

 • "Komisja morderstw": Wyjaśnić niewyjaśnione

  Taki cel przyświeca inspektor Alicji Grześkowiak, szefowej serialowej „Komisji morderstw”. W tym trudnym zadaniu pomagać jej będzie piekielnie inteligentny oraz bardzo tajemniczy doktor Adam Frejncz. Czy połączy ich coś więcej? Na to i inne pytania odpowiadają nam Małgorzata Buczkowska i Paweł Małaszyński, dla których praca przy tej produkcji była pierwszym zawodowym spotkaniem.

 • Cezary Pazura kończy "Weekend"

  Dobiegają końca zdjęcia do filmu w reżyserii Cezarego Pazury - "Weekend". W czwartek, 10 czerwca, twórcy obrazu i aktorzy spotkali się w Łodzi z dziennikarzami i opowiadali o pracy nad produkcją i wrażeniach z pobytu w mieście.

Dyskusje na temat: małaszyński kończy