• Informacje na temat:

  małaszyński kręci

Artykuły na temat: małaszyński kręci
 • Pazura kręci w Łodzi

  ...taki, który ma pełnić funkcję rozrywkową" - mówi reżyser. W rolach głównych wystąpią: Paweł Małaszyński, Michał Lewandowski, Paweł Wilczak, Jan Frycz, Olaf Lubaszenko i Małgorzata Socha. Premiera...

 • Trzebiatowska kręci z Małaszyńskim

  Marta Żmuda Trzebiatowska otrzymała propozycję zagrania w najnowszym filmie Patryka Vegi - reżysera "Pitbulla" i "Twarzą w twarz".

 • Żmijewski broni w sądzie reżysera oskarżonego o znęcanie się nad żoną!

  ..., że świadków będzie więcej. Słyszałam o kilku panach. Maćkowi się raczej nie odmawia, on kręci wiele seriali" - zdradza osoba z otoczenia Macieja D. Jak udało się dowiedzieć tabloidowi w gotowości już czekają Piotr Polk ( 51 l.) i Paweł Małaszyński (37 l.).

 • Tomasz Lis (39 l.), Piotr Walter (38 l.) i Andrzej "Piasek" Piaseczny (34 l.) zajęli czołowe miejsca na liście 12. najseksowniejszych Polaków. Najwyżej notowany aktor, Paweł Małaszyński (29 l.) - bohater serial u "Magda M.", pojawił się dopiero na miejscu siódmym. Seksowną dwunastkę przygotował tygodnik "Gala".

 • Nigdy nie widziałem siebie w roli seks-symbolu

  Paweł Małaszyński powoli wypiera Macieja Zakościelnego z fotela najpopularniejszego młodego aktora. Czy rok 2007 będzie należał do niego? W lutym do kin wchodzi "Świadek koronny", który jest jego(...) aktora. Z Pawłem Małaszyńskim rozmawiała Jolanta Żabińska.

 • Wojna na seriale

  Telewizje dobrze wiedzą, że najwięcej widzów przyciągają seriale , dlatego jesienią w polskich stacjach znajdziemy wiele nowości. Co nas czeka?

 • Gwiazdy jadą na wakacje

  ...nie należę do osób pazernych i dzielę się moim szczęściem z bliźnimi. Robią tam, co chcą. Paweł Małaszyński, czyli Johann von Relatzki z "Czasu honoru" - ucieka z miasta - Najczęściej jestem tak...

 • Będzie kolejny "Czas honoru"

  Widzowie "Czasu honoru" z niecierpliwością czekają na pierwszy odcinek trzeciej serii produkcji TVP. Twórcy zdradzili jednak, że nie będzie to pożegnananie z bohaterami serialu.

 • Wojna na seriale

  ..." (dopiero na wiosnę). Pomóc stacji mają takie uznane nazwiska, jak: Grochola, Jungowska, Małaszyński , czy Gonera . "JA WAM POKAŻĘ!" to serialowa wersja książki autorstwa Katarzyny Grocholi(...) Dolnego Śląska w tle. Tytułowa "Twierdza" to zamek Czocha. Wśród długiej listy znanych aktorów możemy dopatrzeć się nazwisk: Pawła Małaszyńskiego, Jana Frycza, Borysa Szyca, Cezarego Żaka, Jana Peszka...

 • Pędzące, zawracające z piskiem opon samochody, przestępcy porywający młodą kobietę, antyterroryści biegający z pistoletami i huk strzałów - tym razem to nie obrazek z amerykańskiego filmu, lecz z... warszawskiej Starówki. Było to możliwe, ponieważ właśnie na Placu Zamkowym kręcono jedną ze scen popularnego serial u kryminalnego "Oficerowie".