• Informacje na temat:

  małaszyński olbrychski

Artykuły na temat: małaszyński olbrychski
 • Trzeci sezon z Małaszyńskim

  Walka tajnych agentów, brutalne represje, zamachy na hitlerowskich dygnitarzy i codzienne życie w okupowanej Warszawie. Paweł Małaszyński w nowej roli agenta niemieckiego wywiadu. Zaczęły się prace na planie trzeciej serii "Czasu honoru".

 • Żebrowski i Małaszyński razem na planie!

  Michał Żebrowski i Paweł Małaszyński grają główne role w nowym polskim thrillerze sensacyjnym. We wtorek, 12 lipca, padł pierwszy klaps na planie filmu "Sęp".

 • "Druga szansa": Gwiazdy seriali odcisną dłonie na Promenadzie w Międzyzdrojach

  Magdalena Boczarska i Bartłomiej Topa, czyli Sara Daymer i Adam Swensson z "Drugiej szansy", oraz Paweł Małaszyński, czyli Jan Edigey-Korycki z "Belle Epoque", to trzy z dziesięciu gwiazd, które już w najbliższą sobotę - 8 lipca - odcisną swe dłonie na słynnej Promenadzie w Międzyzdrojach.

 • Małaszyński na podbój Europy

  W słowackich Pieninach trwają zdjęcia do filmu "Latający Cyprian", w którym jedną z głównych ról - kłusownika, nielegalnie sprzedającego mięso - gra Paweł Małaszyński.

 • ​Zerwane zaręczyny

  Leon (Jacek Koman) wierzy córce, że Gustaw (Daniel Olbrychski) ją napastował. Maks (Paweł Małaszyński) jest zagubiony i nie wie, jak ma zareagować, co bardzo rozczarowuje Alicję (Magdalena Różczka). W końcu Szymańska oddaje narzeczonemu pierścionek zaręczynowy...

 • "Sęp" w kinach od października

  Znana jest już data premiery filmu "Sęp" w reżyserii Eugeniusza Korina. Ten długo oczekiwany thriller wejdzie na ekrany polskich kin 5 października. W głównych rolach wystąpili Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński i Daniel Olbrychski.

 • Trzy kobiety uwiodły jednego faceta. Maks Keller (Paweł Małaszyński)- przystojny młody chirurg w toruńskim szpitalu Copernicus, ma duże względy u lekarek.

 • Małaszyński: Czekam na rolę życia

  "Nie dostaję zbyt wielu ciekawych propozycji, a wszyscy myślą, że jestem nimi nie wiadomo jak zawalony" - wyznaje Paweł Małaszyński. I choć aktora można obecnie oglądać w filmie "Sęp", serialach i teatrze, to wciąż czeka na rolę życia.

 • Walczy o ukochanego!

  Alicja (Magdalena Różczka) wciąż nie wie, czy Maks (Paweł Małaszyński) żyje. Postanawia zrobić wszystko, by dowiedzieć się prawdy i walczyć o ukochanego.

 • "Sęp": Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań

  Michał Żebrowski, Anna Przybylska, Paweł Małaszyński i Daniel Olbrychski - m.in. ci aktorzy są w obsadzie thrillera "Sęp". Film, w reżyserii Eugeniusza Korina, z muzyką brytyjskiej grupy Archive, trafi do kin 11 stycznia.

Wideo na temat: małaszyński olbrychski
 • Sęp

  Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił? W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o...

 • Latający Mnich i Tajemnica Da Vinci

  Widowiskowa koprodukcja polsko-słowacka rzuca zupełnie nowe światło na historię człowieka, który posiadł niezwykłą wiedzę, wykraczającą poza horyzonty ówczesnych uczonych. XVIII wiek, słowackie Pieniny przy dzisiejszej granicy z Polską. W ukrytym w górach i owianym mrocznymi legendami Czerwonym Klasztorze pustelniczy żywot wiodą mnisi kamedulscy, nieświadomi dramatycznych zmian, jakie przeżywa targana wojnami i rewolucjami Europa. Pewnego dnia u wrót klasztoru odnajdują zakrwawionego,...

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...

Dyskusje na temat: małaszyński olbrychski
 • Re: "M jak miłość": Jan Wieczorkowski uważa, że jako aktor nie ma szczęścia...

  wymien jego 1 role w której okazal sie "dobry"......... Dla mnie dobry aktor z Polski to : Olbrychski , Koman , Chyra , Kondrat , Stuhr ( a nawet obaj) ,Żebrowski, Małaszyński , Dorociński i Linda - kolejnosc przypadkowa. Jedni lepsi inni słabsi ale swoją osobą uratowali produkcje . Jedni z nich wspaniali inni drewniani ale tak czy siak zapamietani. Wieczorkowski to tylko Klan i dlugo dlugo nic