• Informacje na temat:

  małaszyński zostanie ojcem

Artykuły na temat: małaszyński zostanie ojcem
 • Paweł Małaszyński ponownie ojcem. Żona urodziła!

  A to niespodzianka! Paweł Małaszyński (38 l.) i jego żona Joanna Chitruszko (38 l.) powitali na świecie swoje drugie dziecko!

 • Małaszyński znowu tatą

  Paweł Małaszyński zostanie po raz kolejny ojcem. Jego czteroletni syn Jeremiasz będzie miał brata. I to od razu 5-letniego.

 • Tygodnik "Rewia" dowiedział się, co było przyczyną zasłabnięcia Pawła Małaszyńskiego (39 l.).

 • Paweł Małaszyński: Ta wojna trwa

  Pawła Małaszyńskiego zobaczymy niebawem w najnowszym serialu Canal+ "Misja Afganistan". Aktor wciela się tam w porucznika i dowódcę plutonu, Pawła "Konasza" Konaszewicza. - Nigdy nie brałem udziału w tak ciężkiej produkcji, pod względem psychicznym jak i fizycznym - wyznał w rozmowie z Interia.tv artysta.

 • Wiadomo dlaczego Paweł Małaszyński zemdlał podczas spektaklu! "Przepraszam"

  Paweł Małaszyński (38 l.) podczas grania spektaklu "Berek, czyli upiór w moherze" zasłabł i został przewieziony do szpitala. Andrzej Nejman wyjawia przyczyny niedyspozycji.

 • Paweł Małaszyński: Kobiety jego życia

  Od kiedy na świecie pojawiła się córeczka Lea, z zachwytem powtarza jej imię. - Jestem szczęśliwy - deklaruje dumnie Paweł Małaszyński. I stara się, żeby rzeczywistość była piękniejsza od marzeń.

 • "Lekarze": Pomogę, ale nie odejdę!

  Maks (Paweł Małaszyński) dowiaduje się, że wkrótce zostanie ojcem! Jednak dziecka nie spodziewa się jego świeżo poślubiona małżonka, a... kochanka, którą poznał podczas wyjazdu do Somalii! Czy jego związek z Alicją (Magdalena Różczka) rozpadnie się?

 • Małaszyński: Lubię bawić się kinem

  Na jakiś czas zniknął z ekranów. Nie pojawiał się ani w filmach, ani w serialach. Teraz Paweł Małaszyński powraca w wielkim stylu - w krótkim czasie do kin wchodzą dwie produkcje, w których gra główne role.

 • "Boję się roli ojca"

  Ostatnio zagrałeś w filmie Cezarego Pazury pt. "Weekend"… - W filmie wystąpię jako jeden z trójki głównych bohaterów, obok Małgorzaty Sochy i Pawła Małaszyńskiego. Mój bohater, Gula, zajmuje się(...) ją potwierdzi. - Gdybyś został ojcem, wychowywałbyś swoje dziecko podobnie jak twoi rodzice ciebie? - Gdybać mogę, ale czy ja wiem, jak będę postępował jako rodzic? Wydaje mi się, że mam zadatki na...

 • Małaszyński: Skrajne emocje

  "Ten projekt różnił się wszystkim od poprzednich, które robiłem" - mówi Paweł Małaszyński o serialu "Misja Afganistan". Aktor zagrał w produkcji główną rolę - młodego żołnierza, który obejmuje dowodzenie plutonem rozpoczynającym stacjonowanie w tytułowym kraju.

Dyskusje na temat: małaszyński zostanie ojcem
 • Re: "Lekarze": Jak grom z jasnego nieba!

  głupi robi się ten serial... i co Max zostanie z "ukochanym" synkiem a miłosierna Ala wróci... do niczego taki scenariusz, już lepiej by ojcem dziecka okazał się Olgi mąż. A jak Paweł Małaszyński odejdzie z serialu, od razu nasz babiniec przestaje to COŚ już oglądać... A zapowiadał się fajny serial....Kończy się... jak zwykle...szkoda słów. Kto pisze te scenariusze???