• Informacje na temat:

  malcolm gets

Artykuły na temat: malcolm gets
 • Kolorowy świat "Karoliny w mieście"

  ...też okazuje się Richard (Malcolm Gets, "Szare ogrody"). Jest neurotyczny, boi się kotów i ma zdecydowanie za wysokie kwalifikacje, ale też okazuje największą determinację. Kiedy Caroline zatrudnia go...

 • Parker Posey i homoseksualiści

  Parker Posey ( "Krzyk 3" , "Ostrożnie z dziewczynami" ) i Chris Kattan ( "Męska gra" , "Małpiszon" ) zagrają główne role w romantycznej komedii "Adam & Steve". Będzie to opowieść o dwóch parach z Nowego Jorku - jednej heteroseksualnej, drugiej zaś gejowskiej. Realizację jeszcze w tym roku rozpocznie debiutant - specjalizujący się w rolach homoseksualistów aktor Craig Chester ("Swoon", "The Experience Box").

 • Festiwal Outfest zakończony

  W niedzielę, 20 lipca, odbyła się gala kończąca 21. festiwal filmowy gejów i lesbijek, Outfest w Los Angeles. Jest to jedna z największych tego typu imprez na świecie. Podczas gali po raz 9. rozdano nagrody w głównym konkursie.

Wideo na temat: malcolm gets
 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • Silent Hill: Apokalipsa 3D

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.