• Informacje na temat:

  malcolm mcdowell

Artykuły na temat: malcolm mcdowell
 • "Mozart in the Jungle": Sezon czwarty już wkrótce

  W czwartym już sezonie opowieści o losach Rodriga (Gael Garcia Bernal) główny bohater zmierzy się z nowymi problemami, Hailey (Lola Kirke) będzie starała się zostać jak najlepszą dyrygentką, a Thomas (Malcolm McDowell) dołącza do nowej orkiestry. Nowe odcinki zadebiutują w lutym 208 roku.

 • Co w kinie? Klasyka i trudne tematy

  W piątek, 3 października, na ekrany kin wchodzi aż dziewięć filmów. Spośród nich największe zainteresowanie widzów budzą dwie polskie produkcje: "Potop Redivivus" Jerzego Hoffmana i "Służby specjalne" Patryka Vegi.

 • Nietykalność

  ...dla adwokata Darrena Vogela (w tej roli powraca Malcolm McDowell). Vogel to człowiek bez skrupułów i to na jego polecenie Avery podłożył spreparowane dowody w laboratorium kryminalistycznym...

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • Prawo i nieporządek

  Darren Vogel (gościnnie: Malcolm McDowell) i Gabrielle Wade, prawniczka rodziny Navarro, i dowodzą, że Eric Delko… złamał procedury. Eric to młody, ale bardzo doświadczony śledczy i jest wstrząśnięty...

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • LA

  LA

  ...jednak dowieść tego przed sądem. A co jeszcze gorsze, perfidny adwokat Enrighta _ Darren Vogel (Malcolm McDowell) nie tylko zdołał go wtedy wybronić, ale jeszcze skierował podejrzenie na Jesse'go...

 • Malcolm McDowell na wojnie

  Malcolm McDowell ( "Mechaniczna pomarańcza" ) zagra w wojennej epopei rozgrywającej się podczas II wojny światowej. "Night Witches" będzie opartą na faktach historią kobiecego dywizjonu pilotów bojowych, który wsławił się wieloma spektakularnymi akcjami.

 • Malcolm McDowell kontra Vivaldi

  Mozart miał swojego Salierego, Vivaldi miał konkurenta w osobie Carlo Melino. Właśnie w antagonistę kompozytora "Czterech pór roku" wcieli się Malcolm McDowell ( "Mechaniczna pomarańcza" , "The Company" ) w filmie biograficznym o Antonio Vivaldim. Zdjęcia do obrazu powstaną w ojczyźnie kompozytora, Włoszech oraz w Austrii.

 • Malcolm McDowell: Chuligan i anarchista

  Brytyjski aktor Malcolm McDowell obchodzi w czwartek, 13 czerwca, 70. urodziny. Kojarzony z postaciami czarnych charakterów (był człowiekiem, który zabił kapitana Kirka w filmie "Star Trek VII: Pokolenia") zapewnił sobie miejsce w annałach kreacjami w jednych z najbardziej skandalizujących dzieł w historii kina: "Mechanicznej pomarańczy" Stanleya Kubricka i quasi-pornograficznym "Kaliguli".

Wideo na temat: malcolm mcdowell
 • Czworo do pary

  Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy...

 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • Silent Hill: Apokalipsa 3D

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.