• Informacje na temat:

  malcolm monika

Artykuły na temat: malcolm monika
 • Monika Zamachowska (46 l.) lubi chwalić się sukcesami swojego syna. Wiemy już, że Tomasz Malcolm (16 l.) dostał się do "wymarzonego liceum z informatyką" i przyznano mu stypendium na Florydzie. Teraz przyszła kolej na następne osiągnięcie. Tomek zagrał w serialu!

 • Monika Richardson: Pożegnanie z Anglią

  Najnowsza książka Moniki Richardson "Pożegnanie z Anglią" pełna jest obserwacji z życia Anglików i Angielek. Okazuje się, że zdaniem autorki, panie mieszkające na Wyspach pełne są kompleksów...

 • Monika Zamachowska musi pożegnać się z synem. Sam tak zdecydował!

  To koniec! 17-letni Tomasz Malcolm wyfruwa z rodzinnego gniazda! Co na to wszystko jego matka, Monika Zamachowska (46 l.)? Okazuje się, że wcale nie załamuje rąk. Wręcz przeciwnie, kibicuje synowi i cieszy się, że ten się usamodzielni.

 • Miłość... i co dalej?

  Trudno w to uwierzyć, ale takie są fakty - Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zamieszkali razem! Postanowili zagrać uczciwie i nie ukrywać się.

 • Monika Zamachowska oskarża lekarzy. Poważne zarzuty... Będzie proces?

  ...​ Ma za sobą stresujące przeżycia – ojciec jej dwojga dzieci, pilot Jamie Malcolm, cudem wymknął się z objęć śmierci. Teraz Monika Zamachowska (46 l.) cieszy się szczęściem ekspartnera, który wkrótce bierze ślub. Ale dziennikarka wciąż nie może darować lekarzom ich błędu. O sprawie opowiedziała w rozmowie z „Na Żywo”.

 • Piękne, znane i... nieszczęśliwe

  W związkach gwiazd źle się dzieje. Małżeńskie szczęście Moniki Richardson, Anny Popek i Beaty Tadli już się skończyło.

 • Monika Zamachowska była gotowa na najgorsze! Odetchnęła z ulgą!

  Monika Zamachowska (46 l.) dawno nie była tak szczęśliwa i dumna...

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  Jarosław Kukulski, Kasia Sobczyk, Romuald Czystaw, Ronnie James Dio, Malcolm McLaren, Peter Steele to tylko niektórzy znani i cenieni muzycy, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W Dzień Zaduszny wspominamy ich, mając w pamięci emocje, których dostarczali nam swoimi utworami.

 • Monika Zamachowska pokazała zdjęcie ze ślubu. Syn z przyjacielem

  Jamie Malcolm poślubił 33-letnia stewardessę Sophie. Para planowała uroczystość od dawna, niestety przez problemy zdrowotne ślub był przekładany - tuż przed operacją usunięcia woreczka żółciowego w organizmie pilota wykryto bowiem sepsę. Przy szpitalnym łóżku wspierali Malcolma narzeczona, dzieci i była żona, która na bieżąco informowała o jego stanie zdrowia za pośrednictwem mediów. Na...

 • "X Factor": Zaskakująca decyzja Kuby

  Czy Ada Szulc, Mats Meguenni i Michał Szpak to faktycznie trzech najlepszych młodych uczestników "X Factor"?

Zdjęcia na temat: malcolm monika
Wideo na temat: malcolm monika
 • Monika Zamachowska o rodzinie patchworkowej: Dzieci się buntują, ale jesteśmy na dobrej drodze

  Monika Zamachowska ma duże doświadczenie w funkcjonowaniu rodziny patchworkowej. Stale wspiera swojego byłego męża Jamie'go Malcolma, z którym ma dwójkę dzieci: Zosię i Tomasza. W sylwestra pilot(...) skomplikowana. Monika jest jednak pewna, że kiedy dzieci przejdą okres nastoletniego buntu, wszystko się ułoży. (WideoPortal/x-news)

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

Dyskusje na temat: malcolm monika
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  w barze w Las Vegas, gdzie ojciec Chandlera występował w show Viva Las Gaygas. David Arquette (3.3, 7.5) – Malcolm: były chłopak Ursuli, siostry-bliźniaczki Phoebe, który ją śledził, bo pomylił ją z Ursulą(...) Fairchild (1.11, 5.8, 7.23-24, 8.1) – Nora Tyler Bing: matka Chandlera, autorka powieści romantycznych. Dakota Fanning (10.14) – Mackenzie: dziewczynka mieszkająca w domu, który kupują Monika

 • Re: Monika Milewska (Anna Mucha)

  coraz bardziej widać, jak przeciętną aktorką jest anna mucha. nic w niej ciekawego. ani wdzięku, ani energii, ani tak naprawdę urody (w tych zwykłych ciuchach wygląda, no cóż, szaro), ani umiejętności aktorskich. Jest, bo jest... I jeszcze ta fatalna dykcja i irytujący sposób mówienia. emocji nie umie pokazać w ogóle. szkoda. zgadzam się! jest taka nijaka.