• Informacje na temat:

  małecki z m jak miłość

Artykuły na temat: małecki z m jak miłość
 • Grzegorz Małecki i Kinga Ilgner: Niespokojny duch i krewka góralka

  Grzegorz Małecki (42 l.) i Kinga Ilgner (42 l.) wytrwali w małżeństwie tylko pięć lat. Co zabiło ich uczucie?

 • Olga Frycz: Nie chcę być hipokrytką

  "Nie chcę z jednej strony walczyć o prawa zwierząt a z drugiej jeść mięso" - mówi Olga Frycz. Aktorka, znana z ról w filmach "Wszystko co kocham", "Płynące wieżowce" oraz seriali "M jak miłość" i "Cisza nad rozlewiskiem", opowiada dlaczego przeszła na wegetarianizm i co daje jej... układanie puzzli.

 • "M jak miłość": Znowu się zakocha

  ..., tym razem za Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), spotykała się jeszcze z sąsiadem, Szymonem (Grzegorz Małecki). Jak wiadomo, małżeństwo z Andrzejem też zakończyło się fiaskiem. I na razie nie...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Grzegorz Małecki rozstał się z ukochaną! A tak się kochali!

  Grzegorz Małecki (40 l.) miał nadzieję, że tym razem uda mu się stworzyć trwały związek. Niestety, ukochana właśnie od niego odeszła.

 • Grzegorz Małecki: Więcej możliwości

  Grzegorz Małecki gra w "Barwach szczęścia" biznesmena z temperamentem. Jego bohater rządzi firmą żelazną ręką, ryzykuje, miewa kłopoty. Kobiety go uwielbiają!

 • "Barwy szczęścia": Grzegorz Małecki znów jest do wzięcia! Rozstał się z narzeczoną...

  Grzegorz Małecki, czyli Mikołaj Dąbrowski z „Barw szczęścia”, jeszcze niedawno twierdził, że jest wielkim szczęściarzem, bo ma u boku kobietę swojego życia. Niestety, narzeczona aktora właśnie go zostawiła...

 • "M jak miłość": Potrąci dziecko

  Chwila nieuwagi, przypadek i całe życie wywraca się do góry nogami. To właśnie spotka Szymona (Grzegorz Małecki). Pod koła jego samochodu nagle wpadnie Ewa (Adrianna Stalewska), która uczy się jazdy na rolkach.

 • Małecki zaręczył się!

  Dłoń ukochanej aktora zdobi od niedawna piękny pierścionek. Grzegorz Małecki (37 l.) przypieczętował nim swoją miłość do młodej specjalistki PR.

 • "M jak miłość": Nowy bohater

  Na nic zda się swatanie Sandry (Anna Dereszowska) z Szymonem (Grzegorz Małecki). Powód? W jej życiu pojawi się zupełnie inny mężczyzna. Spotkają się w bardzo specyficznych okolicznościach.

Zdjęcia na temat: małecki z m jak miłość
Wideo na temat: małecki z m jak miłość
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: małecki z m jak miłość
 • Re: Waszym zdaniem: "Prosto w serce" a "BrzydUla"

  ja oglądam ten serial głównie dla postaci Czarka. Grzegorz Małecki najlepiej gra swoją postać w tym serialu. Nie spodziewałam się (po bardziej poważnej roli w M jak Miłość), że jest dobrym aktorem komediowym

 • Re: Skończenie pozytywny bohater

  , widać, jak bardzo się stara i jednocześnie, jak bardzo jej to nie wychodzi. Szkoda, że Braciak jest też taki przerysowany.... Za to zaskoczył mnie Małecki - fatalna rola, ale przyzwyczaił to statecznego Szymona Z M jak Miłość, i gra , co musi.... i daje powoty do chichotu z racji tego swoistego szpanerstwa.... Tęsknię za "Majką"

 • Re: Ekscentryczny nieudacznik

  Moim zdaniem, aktor Grzegorz Małecki super gra Szymona w M jak miłość. Jest lepszym partnerem dla Marty, Łukasz go wielbi. Ale dobrze przecież to nie jest news o M jak miłość..;D Więc tak , jego postać nie zbyt mi się podoba z charakteru , mimo że niektóre scenki np. jak tucze chińskie porcelany, były zabawne..;DD Ale jak potępia Monikę rozkazując jej co ma robić ze swoim życiem? Banał