• Informacje na temat:

  maleńczuk jurorami

Artykuły na temat: maleńczuk jurorami
 • Doda w jury "Idola"?

  ...przez Maćka Maleńczuka i Marcina Prokopa, show stracił wielu fanów. Czy Doda zostanie drugim Wojewódzkim..?

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • Maleńczuk u Kuby

  W niedzielę, 12 września, w programie Kuby Wojewódzkiego gośćmi będą Joanna Liszowska i Maciej Maleńczuk, wokalista zespołu Pudelsi. Początek o godzinie 22.00.

 • Kim są nowi jurorzy "Idola"?

  W trzeciej edycji "Idola" pojawią się aż dwaj nowi jurorzy. Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop zastąpią najbardziej kontrowersyjnego sędziego, Kubę Wojewódzkiego. Pierwszy z nich jest jednym z bardziej charyzmatycznych wokalistów w Polsce, drugi - znanym dziennikarzem muzycznym.

 • Zdołowany Maleńczuk

  "Byłem zdołowany reakcją publiczności" - mówi po występie w Opolu Maciej Maleńczuk. Lider Pudelsów dał wyraz swemu niezadowoleniu - podczas emitowanego na żywo wywiadu telewizyjnego rzucił w stronę widowni: "niech spier**lają!".

 • Zapracowany Maleńczuk

  "Nie mieliśmy czasu uczcić sukcesu albumu Wolność słowa " - mówi Maciej Maleńczuk, wokalista zespołu Pudelsi, w rozmowie z INTERIA.PL. Po niemal 20 latach działalności, grupa doczekała się pierwszej w karierze Złotej Płyty, którą przyznano jej za sprzedaż 35 tysięcy sztuk wspomnianego krążka.

 • Nowy "Idol": Pięciu jurorów!

  Spore zmiany szykują się w trzeciej edycji popularnego telewizyjnego programu "Idol". W powiększonym do pięciu osób jury nie znalazło się miejsce dla najbardziej surowego jurora, Kuby Wojewódzkiego, a zastąpili go Maciej Maleńczuk i Marcin Prokop. Robert Leszczyński ostatecznie pozostał w programie. Zmieni się również zapewne oprawa muzyczna, gdyż zabraknie Adama Sztaby i jego zespołu.

 • Najbardziej kompetentny juror "Idola"

  W ankiecie przeprowadzonej przez portal INTERIA.PL, Elżbieta Zapendowska została uznana zdecydowaną większością głosów za najbardziej kompetentnego jurora programu "Idol".

 • Maleńczuk o przeciętnym Polaku: Zamulony gość

  Dla kogo nagrał płytę "Psychocountry", kiedy zaczął porządnie zarabiać i jak się zmienił w ostatnich latach - o tym opowiedział Marcie Grzywacz z RMF FM Maciej Maleńczuk.

 • Jurorzy "Idola" o Monice Brodce

  Przed ostatnim finałowym koncertem trzeciej edycji "Idola", w którym wzięli udział Monika Brodka i Kuba Kęsy, to właśnie 16-latka spod Żywca była faworytką - przynajmniej w opinii jurorów. Telewidzowie przyznali im rację i ostatecznie Monika została triumfatorką konkursu, dzięki czemu nagra płytę.