• Informacje na temat:

  maleńczuk u szymona

Artykuły na temat: maleńczuk u szymona
 • Maleńczuk zagrał w filmie

  ..."Pacjent Mirek - postać, którą gram - jest wariatem, ma oczopląs, obsesję koloru, a oprócz tego zakochany jest w Ewci" - opowiada o swojej roli w filmie "Hel" Maciej Maleńczuk .

 • Maleńczuk: Odbrązowić Republikę

  Maciej Maleńczuk wraz z zespołem Psychodancing przygotowuje się do wrocławskiego koncertu Nowe Brzmienie Republiki. Muzycy pracują nad pięcioma utworami: "Fanatycy ognia", "Arktyka", "Koniec czasów", "W ogrodzie Luizy" oraz "Przeklinam cię za to..."

 • Zaskakujący ranking osobowości

  ...wizerunek, m.in. Bronisław Komorowski, Ewa Kopacz, Jan Maria Rokita, Joanna Senyszyn, Michał Boni, Ryszard Kalisz, Waldemar Pawlak, Marek Migalski, a także Jan Pospieszalski, Maciej Maleńczuk czy Tomasz...

 • "Fochy i fumy nas nie wykończą"

  Wraz z odejściem w 2005 roku Maciej Maleńczuka z Püdelsów, rozpoczął się nowy etap w działalności tej legendy krakowskiej sceny alternatywnej. Grupa, kierowana niezmiennie od 20 lat przez jej(...) odejścia Maleńczuka i przyszłości Püdelsów, Artur Wróblewski rozmawiał z Püdlem. W wywiadzie poruszono także temat wydawnictwa dokumentującego dokonania legendarnej krakowskiej formacji Düpą, którą

 • Dla kogo Wiktory?

  Zielińska GWIAZDA PIOSENKI I ESTRADY 1; Agnieszka Chylińska 2; IRA 3; Seweryn Krajewski i Andrzej Piasek Piaseczny 4; Maciej Maleńczuk 5; Maryla Rodowicz PREZENTER TV 1; Piotr Kraśko 2; Maciej...

 • Maleńczuk wróci do Püdelsów?

  Maciej Maleńczuk odszedł niedawno z zespołu Püdelsi w aurze małego skandalu, wzajemnych pomówień i gorzkich komentarzy. Jednak zarówno kontrowersyjny wokalista, jak i Andrzej "Püdel" Bieniasz, lider zespołu, pomimo wzajemnych animozji nie wykluczyli w przyszłości wspólnej pracy pod szyldem Püdelsów. Przeczytaj, co obaj muzycy powiedzieli na ten temat w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Püdelsi: Miał być casting

  Informowaliśmy już o nowym wokaliście zespołu Püdelsi, którym został Szymon Goldberg z grupy Helicobacter. Kilka słów na temat nowego frontmana legendy polskiej sceny alternatywnej i następcy Macieja Maleńczuka, powiedział portalowi INTERIA.PL Andrzej "Püdel" Bieniasz, lider i założyciel legendarnej formacji.

 • Püdelsi: Nowy wokalista

  Szymon Goldberg - to wokalista, który zmierzy się z legendą, charyzmą i talentem Macieja Maleńczuka, i będzie się starał zastąpić go w roli frontmana Püdelsów.

 • Yach Film: Ogłoszono nominacje

  W dniach 3-5 października w Trójmieście odbędzie się jedenasta edycja festiwalu Yach Film, na którym poznamy najlepszy polski teledysk. Wśród nominowanych do tegorocznych nagród są m.in. wideoklipy do piosenek Liroy'a, Kasi Klich, Edyty Górniak oraz zespołów Futro i Hey.

 • Muzycy to też kibice

  Kazik i Muniek kibicują Legii Warszawa, raper Peja Lechowi Poznań, w Krakowie Andrzej Sikorowski wspiera Wisłę, a Maciej Maleńczuk napisał hymn dla Cracovii. Jak widać, nie tylko na świecie słynni muzycy, jak np. Rod Stewart czy Sting, nie boją się przyznawać do miłości do barw klubowych.