• Informacje na temat:

  małgorzata braunek dom nad rozlewiskiem

Artykuły na temat: małgorzata braunek dom nad rozlewiskiem
 • "Nad rozlewiskiem": Mijają 2 lata od śmierci niezapomnianej Małgorzaty Braunek

  ...wzruszający list, jaki odtwórczyni roli Basi Jabłonowskich z sagi „Nad rozlewiskiem”, napisała kilka dni wcześniej. - Życzę każdemu przede wszystkim zdrowia, pogody ducha oraz śmiechu, który jest najlepszym lekarstwem w życiu – tymi słowami Małgorzata Braunek pożegnała się ze swymi fanami.

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Ostróda jak drugi dom

  Olga Frycz czuje duży sentyment do Ostródy i jej okolic, gdyż właśnie tam od 2010 r. realizowane są zdjęcia do sagi "Nad rozlewiskiem". Stolicę Mazur Zachodnich aktorka traktuje trochę jak drugi dom.

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Zawsze uśmiechnięta Małgorzata Braunek

  ...telewizyjnym Ryszarda Bera "Lalka". Po dłuższej przerwie wystąpiła już tylko w kilku filmach i serialach. Ostatnim był "Dom nad rozlewiskiem" w 2009 roku. Niespodziewane, ale nieuchronne odejście (na skutek(...): brutalnej interwencji) Wojsk Układu Warszawskiego w Czechosłowacji, gdzie działy się rzeczy na owe czasy zdumiewające i rodzące nadzieje na polityczne, społeczne oraz ekonomiczne zmiany. Reakcja...

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": To ona miała zagrać Małgosię w mazurskiej sadze!

  Zanim 10 lat temu rozpoczęły się zdjęcia do „Domu nad rozlewiskiem” - pierwszej części mazurskiej sagi z Joanną Brodzik w roli Małgosi Jantar – do przeniesienia na mały ekran powieści Małgorzaty Kalicińskiej przymierzała się... Telewizja Polsat. Było niemal pewne, że to właśnie ta stacja wyemituje „Rozlewisko”, którego największą gwiazdą miała być... Edyta Olszówka! Niestety, w ostatniej chwili...

 • Zauroczony Małgorzatą Braunek

  Praca na planie "Domu nad rozlewiskiem" była dla Jerzego Schejbala wspaniałą przygodą. Z uśmiechem mówi o urokach przyrody i ... dziewczęcym wdzięku Małgorzaty Braunek, która zagrała jego partnerkę.

 • "Nad rozlewiskiem": Czy wrócą na Mazury?

  Pojawiły się informacje, że niebawem TVP rozpocznie prace nad kontynuacją serialu o perypetiach Małgosi Jantar, jej bliskich i przyjaciół. Pokochaliśmy jego bohaterów, piękne mazurskie plenery i sielskie klimaty. Czy rzeczywiście powstanie szósty sezon?

 • Wraca "Życie nad rozlewiskiem"

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Życie nad rozlewiskiem II". W czwartej serii zostaną pokazane korzenie sagi pokoleń trzech kobiet. Główne bohaterki ponownie grają Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek i Olga Frycz.

Zdjęcia na temat: małgorzata braunek dom nad rozlewiskiem
Wideo na temat: małgorzata braunek dom nad rozlewiskiem
 • „Cisza nad rozlewiskiem": "Jesteśmy zmuszeni do szukania pomocy poza granicami kraju"

  Małgorzata Braunek znana m.in. z serialu „Dom nad rozlewiskiem" już od ponad roku zmaga się z rakiem. Mimo że aktorka przeszła wiele sesji chemioterapii oraz kilka operacji, choroba wciąż nie daje za(...) do szukania pomocy poza granicami kraju - powiedział. Syn Małgorzaty Braunek zaapelował także o finansowe wsparcie na niezbędne leczenie w Niemczech.

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

Dyskusje na temat: małgorzata braunek dom nad rozlewiskiem
 • Re: „Dom nad rozlewiskiem”: TVP sprzedała serial na Litwę

  To nie to samo będzie to samo bez charakteru i czaru i Uśmiechu jaki wnosiła do tego serialu Małgorzata Braunek ((ur. 30 stycznia 1947 w Szamotułach, zm. 23 czerwca 2014)

 • Re: Małgorzata Braunek nie wróci nad rozlewisko!

  Nie piszcie że jest uwielbiana przez widzów,właśnie przez tę panią dużo ludzi nie ogląda serialu.Osoby które przeczytały "Dom nad rozlewiskiem" doskonale wiedzą że ta pani zupełnie nie pasuje do tej postaci .Denerwujące jest również to szczerzenie sztucznych zębów.