• Informacje na temat:

  małgorzata braunek nowotwór

Artykuły na temat: małgorzata braunek nowotwór
 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Połączyła ich wielka namiętność!

  Małgorzata Braunek (†67 l.) i Andrzej Żuławski (†75 l.) w latach 70. byli jedną z najpiękniejszych par. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Przez wiele lat żyli w konflikcie, który zakończył się dopiero wtedy, gdy aktorka zachorowała na raka.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Małgorzata Braunek walczy o życie!

  Małgorzata Braunek, czyli Basia Jabłonowska z "Ciszy nad rozlewiskiem", od kilkunastu miesięcy walczy z wyniszczającym jej organizm nowotworem. Niestety, lekarze w Polsce bezradnie rozkładają ręce... Rodzina i przyjaciele aktorki zaapelowali o pomoc w sfinansowaniu bardzo kosztownej kuracji w klinice Herzoga pod Frankfurtem. Tylko ona może bowiem uratować życie gwiazdy mazurskiej sagi!

 • Małgorzata Braunek nie żyje

  Zmarła Małgorzata Braunek. Aktorka przegrała długą walkę z chorobą nowotworową. Odeszła w poniedziałek, 23 czerwca. Miała 67 lat.

 • Córka Małgorzaty Braunek będzie wkrótce mamą?

  Od śmierci Małgorzaty Braunek (†67) w czerwcu miną 4 lata. Jej córka Orina Krajewska (31 l.) do dziś, zanim podejmie jakąkolwiek decyzję, myśli, co powiedziałaby mama...

 • Potrzebna pomoc dla Małgorzaty Braunek!

  Od połowy 2013 roku Małgorzata Braunek zmaga się z rakiem. Kiedy wydawało się, że aktorka wygrywa walkę z chorobą, nowotwór ponownie zaatakował. Teraz gwiazda "Potopu", "Lalki" i "Życia nad rozlewiskiem" potrzebuje pomocy!

 • Joanna Brodzik tęskni za Małgorzatą Braunek. To była jej przyjaciółka

  ...lubianego serialu.   Wiadomość o chorobie Braunek była dla niej ogromnym osobistym ciosem. Joanna głęboko wierzyła, że Małgosia pokona nowotwór.   Podziwiała też jej spokój, pogodzenie się z nieuchronnością(...)Choć od śmierci Małgorzaty Braunek (†67 l.) minęło prawie 1,5 roku, jej bliskim i przyjaciołom wciąż trudno pogodzić się z odejściem tak niezwykłej osoby.   Joanna Brodzik, która zaprzyjaźniła się...

 • Zagrają dla Małgorzaty Braunek

  Teatr Dramatyczny pokaże 23 lipca spektakl "Persona. Marilyn" w reż. Krystiana Lupy. Wpływ z biletów zostanie przekazany na leczenie chorej na nowotwór aktorki Małgorzaty Braunek; artyści zagrają bez honorarium. Koszt terapii to ok. 25 tys. euro miesięcznie.

 • Małgorzata Braunek odeszła przeszło dwa lata temu. Mąż nie może pogodzić się z jej śmiercią

  Przeszło dwa lata temu odeszła Małgorzata Braunek (†67 l.), niezapomniana Oleńka z „Potopu”. Mimo że minęło już trochę czasu od jej śmierci, mąż aktorki wciąż nie może pogodzić się z bolesną stratą.

 • Ostatnia droga Kolbergera

  Krzysztof Kolberger spoczął w czwartek, 13 stycznia, na stołecznych Starych Powązkach. Artystę pożegnali członkowie rodziny, przyjaciele, przedstawiciele środowiska aktorskiego i licznie przybyli mieszkańcy stolicy.

Wideo na temat: małgorzata braunek nowotwór
 • Syn Małgorzaty Braunek o jej leczeniu w Polsce: Ładuje się chemię i wysyła do domu!

  Śmierć Małgorzaty Braunek była szokiem dla wszystkich. Wspaniała aktorka przegrała walkę z rakiem, choć rodzina robiła, co mogła, aby jej pomóc. Kilka tygodni temu jej dzieci zaapelowały do(...). Ręce opadają, oni mogą się poruszać tylko po wyznaczonych ścieżkach, nie mogą przyjmować do wiadomości nowości ze świata" - żalił się syn Braunek. Z jego wypowiedzi wynika, że w naszych

Dyskusje na temat: małgorzata braunek nowotwór
 • Re: Małgorzata Braunek walczy o życie!

  Może to trudne ale przychodzi taki cas że trzeba się pogodzić ze śmiercią.Jestem dużo młodsza i mam nowotwór i wiem że wiele młodych ludzi choruje i wiele z nich umrze. Chciałabym dożyć takiego wieku jak pani Braunek

 • Re: Małgorzata Braunek walczy o życie!

  olejem rycynowym to ty se sraczkę wylecz. Widać, ze nie masz pojęcia czym jest nowotwór, albo... jesteś bezduszną maszyną do zarabiania pieniędzy na chorych ludziach. Gdyby olej rycynowy i pestki malin leczyły raka, nikt by nie umierał na tę chorobę. Nie bredź więc, jesli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia.

 • Re: ​"Cisza nad rozlewiskiem": Małgorzata Braunek znów na planie!

  Trzeba wierzyć i myśleć pozytywnie....Ja pokonałam nowotwór złośliwy, który wykryto u mnie podczas ciąży. W 20 i 24 tc miałam operacje usunięcia złośliwca. W 32 tc urodziłam zdrowego i silnego synka i rozpoczęłam 6-cio tygodniową radioterapię. Czuję się bardzo dobrze, czekam na rezonans kontrolny i wiem, że bedzie dobrze :)