• Informacje na temat:

  małgorzata buczkowska mąż

Artykuły na temat: małgorzata buczkowska mąż
 • ​Morderstwo na zlecenie?

  Marta Lipska (Małgorzata Buczkowska) spędza wieczór u przyjaciół. W czasie, gdy we trójkę oglądają mecz, w jej mieszkaniu zamordowana zostaje Ula, pomoc domowa (Katarzyna Kocemba). Nie będzie to jedyne zabójstwo, do którego dojdzie w 7. odcinku serialu „Komisarz Alex”.

 • Czy zdrada może być zabawna?

  Czy zdrada może być zabawna? Jeśli tak, to tylko w najnowszym filmie Sławomira Kryńskiego "To nie tak jak mylisz, kotku".

 • "Krew z krwi" z Canal+ trafi do TVP 2

  ..., Szymon Bobrowski, Iwona Bielska, Małgorzata Buczkowska i Maciej Musiał. Serial opowiada historię  42-letniej Carmen Roty-Majewskiej. Jest ona córką byłego mafijnego bossa z Trójmiasta i żoną przemytnika. Mimo to wiedzie życie z dala od kryminalnego półświatka i wychowuje trójkę dzieci. Marek Majewski - mąż Carmen oficjalnie utrzymuje rodzinę prowadząc prywatną przystań dla jachtów...

 • "Krew z krwi": Kulesza w roli głównej

  Serial "Krew z krwi", z Agatą Kuleszą w roli głównej, będzie można oglądać na antenie telewizyjnej Dwójki. Odcinki tej produkcji zastąpią "Czas honoru", którego emisja kończy się w listopadzie.

 • "Krew z krwi": Będzie 2. sezon?

  ...znaleźli się Agata Kulesza, Izabela Kuna, Szymon Bobrowski, Łukasz Simlat, Mariusz Bonaszewski, Małgorzata Buczkowska, Maciej Musiał i Aleksander Domagarow. Dwójka "Krew z krwi" nadawała w okresie od(...) opowiada historię Carmen - córki byłego bossa trójmiejskiej mafii i żonę przemytnika. Gdy w zamachu ginie jej mąż, jest zdana tylko na siebie. Zdesperowana, musi przejąć jego interesy. W obronie...

 • To skomplikowane, ale wciąż ją kocham

  Dwie historie o miłości: "To skomplikowane" z Meryl Streep i "Wciąż ją kocham" Lasse Hallstroema, dramat biograficzny "Amelia Earhart" z Hilary Swank w roli głównej oraz komedia Juliusza Machulskiego "Kołysanka" trafią w piątek do polskich kin. Na deser - amerykańskie "Walentynki".

 • „Komisarz Alex”: Roma Gąsiorowska założyła szkołę aktorską

  ...jeszcze lepszych aktorów - mówi Roma Gąsiorowska. W szkole, którą założyła nagrodzona Orłami za role w filmach "Sala samobójców" i "Ki" aktorka, zajęcia ze studentami prowadzą m.in. mąż Romy - Michał Żurawski, czyli Jabłoński z "Czasu honoru" i morderca komisarza Marka Bromskiego z "Komisarza Aleksa", Małgorzata Buczkowska, czyli Blanka Filipska z "Barw szczęścia", i Magdalena Kuta, czyli...

 • "10 do 11" wygrało Tofifest

  Kameralny, nieśpieszny film tureckiej reżyserki Pelin Esmer "10 do 11" zdobył Grand Prix Złotego Anioła tegorocznego Tofifest.

 • Mafijne porachunki w serialu Canal+

  ...byłego bossa mafii w Trójmieście i żonę przemytnika. Gdy w zamachu ginie jej mąż, jest zdana tylko na siebie. Zdesperowana, musi przejąć jego interesy. W obronie rodziny podejmuje dramatyczne decyzje. Jest...

 • "Krew z krwi": Ostatni klaps

  Padł ostatni klaps planie serialu "Krew z krwi", w reżyserii Xawerego Żuławskiego, z Agatą Kuleszą w roli głównej i ze specjalnym udziałem Aleksandra Domogarova.