• Informacje na temat:

  małgorzata cielecka

Artykuły na temat: małgorzata cielecka
 • Małgorzata Kożuchowska świętuje kolejny sukces. Zagra u popularnego reżysera

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) już nie może doczekać się współpracy z Patrykiem Vegą (41 l.). Dla nowego projektu aktorka zmieniła rodzinne plany.

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • "Na Wspólnej": Małgorzata Socha zagra Agnieszkę Osiecką w nowym serialu TVP?

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej" i Inga z "Przyjaciółek", jest jedną z najpoważniejszych kandydatek do roli... Agnieszki Osieckiej w serialu o życiu legendarnej autorki tekstów, który powstanie w przyszłym roku na zlecenie TVP.

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • "Belle Epoque": Nieznane sekrety pięknej epoki już wiosną na antenie TVN!

  ...), którzy prowadzą pierwsze laboratorium kryminalistyczne w Galicji. W Krakowie Jan spotyka także swoją wielką i nieszczęśliwą miłość - Konstancję (Magdalena Cielecka).  - "Belle Epoque" to wyjątkowa(...) także historia Jana oraz jego nieszczęśliwa miłość do Konstancji - dodaje. W nowej produkcji wystąpią wybitni aktorzy: Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Anna Próchniak, Olaf Lubaszenko, Eryk...

 • Cielecka na Mazurach

  Reżyser Janusz Majewski ( "Złoto dezerterów" ) kręci swój najnowszy film na Mazurach. Akcja rozgrywa się w malowniczo położonym pensjonacie. W rolach głównych występują Magdalena Cielecka ( "Trzeci" ) i Leon Niemczyk ( "Sztos" ).

 • "Komisja morderstw": Wyjaśnić niewyjaśnione

  Taki cel przyświeca inspektor Alicji Grześkowiak, szefowej serialowej „Komisji morderstw”. W tym trudnym zadaniu pomagać jej będzie piekielnie inteligentny oraz bardzo tajemniczy doktor Adam Frejncz. Czy połączy ich coś więcej? Na to i inne pytania odpowiadają nam Małgorzata Buczkowska i Paweł Małaszyński, dla których praca przy tej produkcji była pierwszym zawodowym spotkaniem.

 • Ogłoszono nominacje do Wiktorów 2010

  W środę ogłoszono nominacje do Wiktorów 2010. O tytuł Aktora Telewizyjnego Roku powalczą: Małgorzata Braunek, Magdalena Cielecka, Magdalena Schejbal, Paweł Wilczak i Cezary Żak. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 19 marca.

 • ​Gwiazdy na Gali Doskonałość Roku 2012 "Twojego Stylu"

  Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski, laureaci trzech Telekamer i Złotej Telekamery "Tele Tygodnia" za role Zosi i Jakuba Burskich w serialu "Na dobre i na złe", uświetnili swoją obecnością 18. Galę Doskonałość Roku "Twojego Stylu".

 • Najlepiej ubrane gwiazdy

  Zasada, że "nie szata zdobi człowieka", nie sprawdza się w przypadku gwiazd kina. To właśnie strój jest tym, co je wyróżnia. W tym roku na liście najlepiej ubranych aktorek znalazły się m.in. Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman i Jennifer Lopez oraz Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Cielecka.

Zdjęcia na temat: małgorzata cielecka
Dyskusje na temat: małgorzata cielecka
 • Re: "Na Wspólnej": Małgorzata Socha zagra Agnieszkę Osiecką w nowym serialu TVP?

  Cielecka wizualnie bardziej pasuje do Osieckiej,myślę też,że emocjonalnie lepiej poradzi sobie z przedstawieniem tej jakże wymagającej postaci. A Socha to niech zajmie się macierzyństwem,a nie na łapu capu,urodzi i biegnie na castingi i ścianki.

 • Re: Małgorzata Kożuchowska rezygnuje z pracy

  do dobrej aktorki to jej daleko.Mam wymieniać te dobre proszę choćby Agata Kulesza,Magda Cielecka

 • Re: Jednak Taro, który ich rozmowę obserwuje...

  Nowa Lucyna Kwiatkowska (Małgorzata Socha) Joanna Kwiatkowska (Karolina Gruszka) i Karolina Kwiatkowska (Izabela Kuna) Ola Zduńska (Marta Żmuda Trzebiatowska) Gabrysia Warakomska (Magdalena Boczarska) i Paulina Warakomska (Magdalena Różczka) Klaudia Gruszyńska (Magdalena Kumorek) Iwona Lubińska (Magdalena Cielecka) Urszula Mularczyk (Maja Ostaszewska) Oliwia Olszewska (Agata Buzek)

 • Tomasz Stockinger w roli mordercy!

  , którą pamiętamy z serialu "M jak Miłość" i show "Jak oni śpiewają" Poza tym grają Rafał Królikowski, Magdalena Cielecka, Magdalena Stużyńska-Brauer itd. Są młodzi aktorzy, oraz aktorzy występujący gościnnie jak Małgorzata Foremniak, czy zapowiadany w 13 odcinku Tomasz Stockinger. Tak trzymać! Czekamy na rozwój akcji serialu i dalsze ciekawe odcinki.