• Informacje na temat:

  małgorzata duda

Artykuły na temat: małgorzata duda
 • Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta Andrzeja Dudę!

  To był dla Małgorzaty Kożuchowskiej (45 l.) wyjątkowy dzień. Została zaproszona do Belwederu, gdzie prezydent Andrzej Duda odznaczył ją Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za "wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej". Aktorka nie kryła swojej radości, a w tym niezwykłym momencie towarzyszył jej ukochany synek Jaś. To było pierwsze wspólne oficjalne wyjście Kożuchowskiej wraz...

 • Zmarła Małgorzata Lorentowicz-Janczar

  Aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Lorentowicz-Janczar, odtwórczyni między innymi roli Radczyni w "Weselu" Andrzeja Wajdy , znana także z występu w serial u "W labiryncie" Pawła Karpińskiego i w filmie "Cudzoziemka" Ryszarda Bera, zmarła w niedzielę, 8 maja, w Warszawie - poinformował zaprzyjaźniony z nią aktor Krzysztof Wakuliński. Małgorzata Lorentowicz-Janczar miała 78 lat.

 • Małgorzata Lorentowicz: Życie w poświęceniu

  Mogłoby się wydawać, że Małgorzata Lorentowicz (†78 l.) miała życie jak w bajce. Nic jednak bardziej mylnego.

 • Ona już nie zatańczy

  Aktorka Małgorzata Socha, jedna z bohaterek serial u "Halo Hans", otrzymała najmniej głosów od widzów i tym samym musiała odpaść z "Tańca z gwiazdami".

 • Andrzej Duda skomentował wpis Małgorzaty Kożuchowskiej! "Nie polubię tego..."

  Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Kożuchowska (47 l.) jest jedną z ulubionych aktorek Prezydenta Andrzeja Dudy (46 l.). Jednak ostatni wpis gwiazdy nie przypadł do gustu Prezydentowi Polski...

 • Gwiazdy "Metra" dla Alicji Borkowskiej

  Pierwsza obsada musicalu "Metro" spotka się ponownie na jednej scenie, by zebrać pieniądze na leczenie koleżanki, Alicji Borkowskiej. W środę, 3 czerwca, na deskach Teatru Studio Buffo wystąpią: Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa, Katarzyna Groniec, Barbara Melzer, Denisa Geislerova, Małgorzata Duda-Kozera, Wojciech Dmochowski i Michał Milowicz.

 • Siostry Godlewskie wróciły z nowym hitem! Prezydent Andrzej Duda będzie zaskoczony!

  ...16 maja prezydent Andrzej Duda obchodzi swoje 46. urodziny. Z tej okazji siostry Godlewskie – Małgorzata i Esmeralda postanowiły zrobić mu niespodziankę!

 • Wajda z nagrodą specjalną, "Chce się żyć" triumfuje

  Andrzej Wajda otrzymał nagrodę specjalną na odbywającym się w Chicago 25. Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce, największym zagranicznym przeglądzie polskich filmów. Główną nagrodę imprezy zdobyły produkcje "Chce się żyć" Macieja Pieprzycy oraz "Uwikłani" Lidii Dudy.

 • Agata Kornhauser-Duda: piękny gest pierwszej damy. Tak "świadczy dobro"

  Agata Kornhauser-Duda (44 l.) nie chce angażować się w sprawy obrony praw kobiet ani tym bardziej uczestniczyć w marszach czy strajkach. Pierwsza dama postanowiła "świadczyć dobro" w nieco inny sposób. Ostatnio objęła patronatem koncert poświęcony Irenie Jarockiej (†65). Niebawem otworzy... las.

 • Konkurs walentynkowy "Filmu"

  W walentynkowym konkursie miesięcznika FILM nagrodami było 20 zestawów, a w nich: film DVD "Samotni", nowy numer miesięcznika FILM oraz inny ciekawy film DVD.

Wideo na temat: małgorzata duda
 • Sablewska zachwala styl Agaty Dudy!

  Maja Sablewska (37 l.) rusza z nowym programem "Sablewska od stylu". Gwiazda będzie w nim uczyć Polki, czym jest styl i jak go odnaleźć. W rozmowie z nami Majka przyznała, że nasze rodaczki mogą śmiało czerpać wzorce od gwiazd z pierwszych stron gazet, jak chociażby Małgorzata Kożuchowska. Świetnym przykładem jest też ponoć prezydentowa Agata Duda. "Pierwsza dama ma świetny styl" - zachwala Majka.

Dyskusje na temat: małgorzata duda