• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak 24 lata

Artykuły na temat: małgorzata foremniak 24 lata
 • "Fakt" nabija się z Foremniak i Maseraka

  Różnica wieku między 40-letnią Małgosią i 24-letnim Rafałem była zbyt wielka - prędzej czy później jakieś pismo musiało im porządnie dołożyć. Dzisiejszy "Fakt" donosi, co oboje robili kilka lat temu - gdy Foremniak była już dojrzałą kobietą, a Maserak dorastającym chłopcem.

 • Nagroda dla "Zmruż oczy"

  Film "Zmruż oczy" w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego podczas 11. Cierleckiego Lata Filmowego (wrzesień 2003) otrzymał nagrodę jury - Złoty Debiut. Film pojawi się na ekranach polskich kin 24 października.

 • "Młodzi i Film" 2005

  We wtorek, 21. czerwca, rusza 24. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film", organizowany przez Miasto Koszalin i Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Począwszy od tego roku Festiwal wraca do tradycji letnich spotkań z filmem, wzbogacając ofertę kulturalną lata nad Bałtykiem.

 • Przygotowania do Prix Visionica

  We Wrocławiu trwają przygotowania do 1. Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Telewizyjnej Prix Visionica. Głównym elementem trwającej od 24 do 29 kwietnia imprezy będzie konkurs, o łącznej puli nagród wynoszącej ponad 52 tys. euro.

 • "Mam Talent": Człowiek-guma, rajskie ptaki i kłótnia o uczestników

  W trzecim odcinku "Mam Talent" wyemitowanym w sobotę (21 września) mogliśmy obejrzeć zmagania uczestników castingu w Krakowie. Poziom był bardzo wyrównany, ale szczególną uwagę zwrócili na siebie wyjątkowo giętki Sebastian Kowalski, tancerki orientalne z Sihir Stars oraz iluzjonista Krystian Minda.

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).