• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak anna mucha

Artykuły na temat: małgorzata foremniak anna mucha
 • Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak znów razem na parkiecie? Już wszystko jasne!

  Niedawno pojawiły się spekulacje, że Małgorzata Foremniak (52 l.) i Rafał Maserak (35 l.) wkrótce znów mogą zaprezentować się razem na parkiecie. Czy jest to w ogóle możliwe? To w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" zdradza pracownik Polsatu...

 • Mucha: Konflikt z Foremniak?

  Czy Małgorzata Foremniak zrezygnowała z roli w komedii "Och, Karol" z powodu konfliktu z Anną Muchą? - Z mojej strony żadnego konfliktu nie ma - tłumaczy w rozmowie z "Na Żywo" Anna Mucha.

 • Foremniak nienawidzi Anny Muchy?!

  Kompleksy, zazdrość, tłumione lęki? "Rewii" udało się ustalić, co naprawdę kazało Małgorzacie Foremniak zrezygnować z roli jej marzeń.

 • Foremniak odrzuciła rolę!

  Nie cichną spekulacje na temat tego, dlaczego Małgorzata Foremniak na kilka dni przed rozpoczęciem zdjęć do filmu "Och, Karol" zrezygnowała z roli. Stało się to, gdy dowiedziała się, że wystąpi w nim Anna Mucha?

 • Foremniak i Mucha: Wymyślona awantura?

  Małgosia Foremniak padła ofiarą plotki , że nie odpowiada jej towarzystwo Anny Muchy - miała podobno zażądać wyrzucenia młodszej koleżanki z obsady komedii "Och, Karol". Okazało się jednak, że obie panie wystąpią w filmie.

 • Foremniak drapieżną wariatką

  Na styczeń 2011 roku planowana jest premiera najnowszej komedii Piotra Wereśniaka "Och Karol 2" na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. Jedną z kobiet tytułowego Karola, drapieżną kochankę - Wandę, zagra Małgorzata Foremniak.

 • A. Mucha: Cios prosto w serce

  Anna Mucha zamieniła 12-centymetrowe szpilki od Christiana Louboutina na rękawice bokserskie! Zrobiła to specjalnie dla roli Moniki Milewskiej w nowym serialu TVN "Prosto w serce".

 • Jak Mucha została lesbijką?

  Anna Mucha dołączyła do obsady nowej wersji, słynnej przed 25. laty, komedii "Och Karol". Aktorka, obecnie jurorka w programie "You Can Dance", zagra... lesbijkę.

 • Mucha wraca na duży ekran

  Anna Mucha (30 l.) po dziesięciu latach nieobecności na dużym ekranie pojawi się niebawem w dwóch dużych produkcjach - "Och, Karol" oraz "Tylko mnie nie strasz".

 • "Och, Karol 2" już na Blu-ray i DVD!

  W piątek, 27 maja, do sklepów w całej Polsce trafia wydanie Blu-ray i DVD komedii "Och, Karol 2". Marta Żmuda Trzebiatowska i Małgorzata Foremniak znalazły się w gronie gwiazd, które wystąpiły w tej przebojowej produkcji. Chcecie wiedzieć, jaka była atmosfera na planie, czy odtwórczynie głównych ról rywalizowały ze sobą i czym Piotr Adamczyk, odtwórca roli Karola, częstował koleżanki?

Dyskusje na temat: małgorzata foremniak anna mucha
 • Re: "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak nie ma problemów z... nagością

  https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/anna-mucha-nago-na-balkonie-dzien-bez-stanika-i-majtek/xmtpenj

 • Re: "Prosto w serce" gorsze od "Majki"

  w "Brzyduli", gdzie gra Julki Kamińskiej ( mimo mojej sympatii dla Uli Cieplak) kulała. Anna Mucha nie należy do moich ulubionych aktorek, ale ma u mnie szacunek za treningi boksu i w serialu się(...) tego nie zauważył, niósł za sobą cenne wartości rodzinne. W sumie podobnie do serialowego Artura postąpiła w realu Małgorzata Foremniak adoptując dwoje dzieci. Niby telenowela, ale wcale nie taka