• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak artur żmijewski

Artykuły na temat: małgorzata foremniak artur żmijewski
 • "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski znowu razem!

  Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski, którzy kilka lat temu byli najpopularniejszą w Polsce serialową parą, a za role Zosi i Jakuba Burskich w "Na dobre i złe" trzykrotnie nagrodzeni zostali Telekamerami "Tele Tygodnia", znów spotykają się na planie serialu i znów grają parę! Wkrótce zobaczymy ich w 2. serii polsatowskiego hitu "W rytmie serca".

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • Ale news! Żmijewski i Foremniak znowu razem!

  To fantastyczna wiadomość dla fanów Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego!

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • Artur Żmijewski stanął przed trudnym wyborem. Co dalej z "Ojcem Mateuszem"?

  Artur Żmijewski (50 l.) nie chciał stać w miejscu i na okrągło grać detektywa w sutannie. Zastanawiał się nawet nad tym, by zakończyć przygodę z „Ojcem Mateuszem”, bo potrzebował zmiany. Producenci serialu walczą o to, by pozostał w ich szeregach. Z jakim skutkiem?

 • Najseksowniejsi Polacy wybrani

  Nie Maciej Zakościelny, ani nie Paweł Małaszyński... To Artur Żmijewski okazał się najseksowniejszym Polakiem. Wśród pań najwięcej głosów zdobyła za to... Kasia Cichopek.

 • Danuta Stenka i Artur Żmijewski: Tylko oni mogli tak zagrać opowieść o miłości!

  ...o jedną za dużo Kandydatkami były m.in.: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Krukówna, Dominika Ostałowska, Anna Radwan i Anna Samusionek. Początkowo 42-letnia wówczas Danuta Stenka nie była brana pod uwagę(...) ukochanego Judyty, Adama, którego zagrał 37-letni wówczas Artur Żmijewski. "Nigdy w życiu" weszło do kin w 60 kopiach, co na polskie warunki w tym czasie było liczbą imponującą. Premiera miała miejsce w lutym...

 • "Na dobre i na złe": Pokocha innego?

  Trudno o piękniejszą parę. Burscy z Leśnej Góry pasują do siebie jak dwie połówki jabłka. Jednak coraz więcej ich dzieli. W życiu doktor Zosi pojawił się przystojny kolega dr Piotr Gawryło. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

 • “O mnie się nie martw": Małgorzata Foremniak wraca do aktorstwa

  Na dwa lata wycofała się z aktorstwa, by - jak mówi - uporać się z prześladującymi ją demonami. Teraz Małgorzata Foremniak zaczyna wszystko od nowa. Na dobry początek zobaczymy ją w 12. odcinku "O mnie się nie martw"!

 • Odejdzie z "Na dobre i na złe"?

  Niestety, młody Burski nie dołączy do lekarzy w Leśnej Górze.

Zdjęcia na temat: małgorzata foremniak artur żmijewski
Wideo na temat: małgorzata foremniak artur żmijewski
 • „W rytmie serca”: Niebezpieczna gra

  11 marca o godz. 20:00 w Polsacie zobaczymy kolejny odcinek serialu „W rytmie serca”. A w nim Edward (Artur Żmijewski) stanie w końcu naprzeciwko Olgi (Małgorzata Foremniak) - kobiety, z którą przed laty łączyło go gorące uczucie.

 • Artur i zemsta Maltazara

  Kontynuacja wspaniałego filmu "Artur i Minimki". Fantastyczna animacja w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona ("Angel-A", "Piąty element", "Leon zawodowiec"). Budżet filmu wyniósł 65 milionów euro! Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w...

 • "W rytmie serca": Zwiastun 2. sezonu

  , Piotra Fronczewskiego i Małgorzatę Foremniak. Do obsady dołączy Artur Żmijewski i z pewnością zaskoczy widzów swoim mrocznym wcieleniem. Premierowe dwa odcinki 2. sezonu „W rytmie serca” pojawią się na

 • Artur ratuje gwiazdkę 3D

  Artur Christmas zna odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkie dzieci na świecie: jak Święty Mikołaj zdoła dostarczyć te wszystkie prezenty w jedna noc? Odpowiedź brzmi: Święty Mikołaj ma w swojej siedzibie za Kołem Podbiegunowym niezwykle skomplikowana maszynerię! Film opowiada historię zabawnej, czasami dysfunkcyjnej rodziny oraz wspaniałego bohatera, Artura. Jego niecierpiąca zwłoki misja musi zostać wypełniona przed Bożym Narodzeniem. W przeciwnym razie prezenty nie dotrą do domów na...

Dyskusje na temat: małgorzata foremniak artur żmijewski