• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak i waldemar dziki

Artykuły na temat: małgorzata foremniak i waldemar dziki
 • Małgorzata Foremniak chwali sobie życie singielki!

  Jak donosi tygodnik "Świat i Ludzie", Małgorzatę Foremniak (50 l.) wciąż otacza spory wianuszek adoratorów. Ale ona już tak łatwo nie ulega ich umizgom i zalotom.

 • Foremniak już po rozwodzie

  Małgorzata Foremniak (41 l.) jest już formalnie po rozwodzie z reżyserem Waldemarem Dzikim (52 l.). Czy teraz aktorka zdecyduje się na legalizację związku z tancerzem Rafałem Maserakiem (25 l.).

 • Małgorzata Foremniak ma popularność, lecz nie ma łatwego życia

  Małgorzata Foremniak (51 l.) jest kobietą po przejściach. Wierzy jednak, że spotka na swej drodze kogoś, kto odmieni jej życie. Na ekranie widzimy ją nierzadko uśmiechniętą. A jak jest w życiu prywatnym?

 • Foremniak: Kolejny rozwód

  Drugi rozwód był dla niej bolesnym doświadczeniem. Po kolejnej lekcji od życia wierzy w szeroki uśmiech losu.

 • "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak świętuje 52. urodziny

  We wtorek - 8 stycznia - na urodzinowym torcie Małgorzaty Foremniak, czyli Olgi Krajno z "W rytmie serca", zapłoną 52 świeczki. - Kompletnie nie mam problemu z wiekiem - mówi aktorka i dodaje, że już dawno zaakceptowała fakt, że przestała być... młódką.

 • M. Foremniak mieszka bez męża?

  Tabloidy znowu sporo miejsca poświęcają życiu prywatnemu popularnej aktorki. Właśnie jeden z nich doniósł, że Małgorzata Foremniak (40 l.), która od dawna nie mieszka już z mężem i dziećmi, wynajęła mieszkanie przy placu Bankowym.

 • Małgorzata Foremniak zaprzyjaźniła się z wdową po Dzikim!

  Małgorzata Foremniak (49 l.) zaprzyjaźniła się z nową żoną byłego męża, Waldemara Dzikiego (†59 l.). Nie każdy potrafiłby się tak zachować. Po jego odejściu stały się sobie jeszcze bliższe.

 • "Ale Kino" w Poznaniu

  Ponad 80 filmów fabularnych, krótkometrażowych i animowanych będzie można obejrzeć podczas rozpoczętego we wtorek, 1 czerwca, w Poznaniu XXII Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino". O statuetkę Poznańskich Złotych Koziołków, Grand Prix imprezy, rywalizuje dwanaście tytułow wybranych z ponad 200 nadesłanych. Wśród jurorów są m.in. reżyser Waldemar Dziki i aktorka Małgorzata Foremniak .

 • Małgorzata Foremniak czuje się samotna! Dlaczego nadal nikogo nie ma?

  Małgorzata Foremniak (51 l.) była dwukrotnie zamężna, a w późniejszych związkach także nie potrafiła odnaleźć szczęścia. Aktorka nie chce już ukrywać, że ta sytuacja jest dla niej po prostu smutna.

 • Ostatni klaps na planie filmu "Jak to się robi z dziewczynami" Przemka Angermana padnie pod koniec kwietnia w Sopocie. To pierwszy film w ramach serii OFF'ensywa Młodego Kina, której opiekunem artystycznym jest Waldemar Dziki. Bohaterami filmu są dwaj dorastający przyjaciele Bogo i Rychu, postawieni przed wyborami okresu dojrzewania.

Zdjęcia na temat: małgorzata foremniak i waldemar dziki
Dyskusje na temat: małgorzata foremniak i waldemar dziki