• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak mieszkanie

Artykuły na temat: małgorzata foremniak mieszkanie
 • Małgorzata Foremniak: W końcu siebie lubię!

  O jej romansie z Pawłem Delągiem (48 l.) w mediach huczało. Z "wielkiej medialnej miłości" nic jednak nie wyszło. Dlaczego Małgorzata Foremniak (51 l.) wciąż jest samotna?

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • Rewolucja w życiu Małgorzaty Foremniak!

  To dlatego Małgorzata Foremniak (51 l.) niemal całkowicie zrezygnowała z bywania na salonach i lansu na celebryckich spędach?

 • M. Foremniak mieszka bez męża?

  Tabloidy znowu sporo miejsca poświęcają życiu prywatnemu popularnej aktorki. Właśnie jeden z nich doniósł, że Małgorzata Foremniak (40 l.), która od dawna nie mieszka już z mężem i dziećmi, wynajęła mieszkanie przy placu Bankowym.

 • Małgorzata Foremniak mogła stracić córkę przez swojego prześladowcę!

  Na rozprawy w Sądzie Rejonowym w Warszawie Małgorzata Foremniak (48 l.) od 3 lat przyjeżdżała zestresowana. Walczy o ukaranie za stalking swojego byłego znajomego Dariusza. Według aktorki mężczyzna(...) mieszkanie, związała się z chłopakiem, zaczęła prowadzić własny biznes - małą firmę produkującą torebki. W tym czasie Małgorzata była pod dużym wpływem Dariusza, który był nie tylko jej menadżerem, ale...

 • Małgorzata Foremniak: "Broń mnie niezwykle pociąga"

  Małgorzata Foremniak , słynna Zosia z popularnego serial u "Na dobre i na złe", zagrała niedawno niezwykłą rolę w japońskim filmie s-f "Avalon" , który już 12 kwietnia wchodzi na ekrany polskich kin. Aktorka wcieliła się w postać wysokiej klasy wojowniczki, która specjalizuje się w wirtualnych grach, do których przystępuje w pojedynkę i wygrywa. Okazuje się, iż na planie Foremniak

 • Małgorzata Foremniak: Wsparcie w kłopotach

  Małgorzata Foremniak (50 l.) mogła liczyć na córkę, gdy miała prawdziwe problemy. Teraz gwiazda odwdzięcza się jej swoją pomocą.

 • Maserak wyprowadza się od Foremniak

  Rafał Maserak (26 l.) w niedzielne popołudnie, 8 lutego, spakował rzeczy i wyprowadził się z mieszkania Małgorzaty Foremniak (42 l.).

 • Małgorzata Foremniak: Tak trudno jej o miłość

  ...- Fajnie by było do kogoś się przytulić i porozmawiać - wyznaje Małgorzata Foremniak (51 l.) w niedawnym wywiadzie dla "Gali". - Brakuje mi czyjejś obecności. A przecież gdy się na nią patrzy(...) z tego radochę. Nie mam żadnych oczekiwań. Albo coś zaskoczy, albo nie - mówi Małgorzata na koniec melancholijnie. Tylko tyle potrzeba jej do szczęścia. I aż tyle.

 • Zapracowana Małgorzata Foreminak

  Małgorzata Foremniak, za sprawą roli Zosi w serial u "Na dobre i na złe", należy obecnie do najpopularniejszych polskich aktorek. Nie wszyscy wiedzą jednak, że w ubiegłym roku wystąpiła w filmie Yurka Bogayevicza "Boże skrawki" ("Edges of the Lord"), obok takich gwiazd jak Willem Dafoe czy Haley Joel Osment, a w tym roku zagrała w japońskim filmie s-f "Avalon". Kilka tygodni temu Małgorzata

Zdjęcia na temat: małgorzata foremniak mieszkanie