• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak sama

Artykuły na temat: małgorzata foremniak sama
 • Małgorzata Foremniak: Rodzinna tajemnica

  Małgorzata Foremniak (52 l.) i Daria Trafankowska (†50 l.) mogły stać się największymi wrogami, bo to przecież im przyszło dzielić się jednym mężczyzną. Zostały przyjaciółkami. Po śmierci "Dusi" aktorka okazała wielkie wsparcie jej synowi, z którym - jak się okazało - świetny kontakt ma do dzisiaj...

 • Najbardziej obrzydliwy występ w historii "Mam talent"

  W "Mam talent" wyemitowano kolejny pożałowania godny występ, reklamowany jako najbardziej obrzydliwy w historii show.

 • Małgorzata Foremniak otwarta na nowy związek!

  Małgorzata Foremniak (52 l.) powtarza, że choć nie ma partnera, to nie jest sama. Jak się okazuje, wcale jednak nie traci nadziei, że znów się zakocha.

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • Małgorzata Foremniak: Po latach spełnia marzenie taty!

  Bardziej interesowało ją aktorstwo. Dziś Małgorzata Foremniak (52 l.) wraca do wspomnień z dzieciństwa...

 • Małgorzata Foremniak adoptowała dzieci

  Małgorzata Foremniak (37 l.), aktorka znana doskonale z serial u "Na dobre i na złe", a prywatnie żona reżysera filmowego Waldemara Dzikiego, adoptowała dwójkę dzieci, Julkę i Maćka - rodzeństwo z biednej, patologicznej rodziny. Sama ma 14-letnią córkę Olę z pierwszego małżeństwa.

 • Małgorzata Foremniak była zaskoczona?! Córka postawiła na swoim!

  Małgorzata Foremniak (52 l.) może być dumna ze swojej córki, Oli (29 l.). Choć mogła skorzystać z pomocy słynnej mamy, wolała sama zapracować na swój sukces i dopięła swego!

 • Kryształowa Foremniak

  Małgorzata Foremniak ( "Zmruż oczy" , "Avalon" , "Prawo ojca" ), jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, została jedną z laureatek tegorocznej edycji plebiscytu Kryształowe Zwierciadła. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w czwartek, 27 maja, w Warszawie.

 • Małgorzata Foremniak: Wsparcie w kłopotach

  Małgorzata Foremniak (50 l.) mogła liczyć na córkę, gdy miała prawdziwe problemy. Teraz gwiazda odwdzięcza się jej swoją pomocą.

 • Oburzenie po słowach Małgorzaty Foremniak

  Komentarz Małgorzaty Foremniak, jurorki "Mam talent", po adresem 12-letniej Magdy Welc, triumfatorki sobotniego półfinału programu, wywołał oburzenie wśród naszych czytelników.

Zdjęcia na temat: małgorzata foremniak sama
Wideo na temat: małgorzata foremniak sama
 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  ”, w którym zagrała główną rolę. Małgorzata Foremniak ma za sobą kilka trudnych lat. Odkąd zrezygnowała z roli dr Zofii Burskiej w serialu „Na dobre i na złe” przestała pojawiać się na małym ekranie(...) o życiu, które ma blaski i cienie. Mam nadzieję, że widzowie go polubią, bo bardzo będą tam bardzo ciekawe historie, fajni bohaterzy i dobrzy aktorzy – mówi Małgorzata Foremniak. Serial opowiadać

Dyskusje na temat: małgorzata foremniak sama